BEZPIECZEŃSTWO

  W Kasie Stefczyka dbamy o bezpieczeństwo Twoich środków. Stale wprowadzamy nowe udogodnienia oraz udoskonalamy obecnie funkcjonujące. Kontroluj swoją aktywność i dowiedz się, jak sam możesz zadbać o swoje finanse.  

Przedstawiciel Kasy nigdy nie poprosi Cię o przesłanie Twojego loginu i hasła e-mailem ani SMS-em. Nie udostępniaj nikomu swoich danych logowania do usługi bankowości elektronicznej.

  • pracownik Kasy Stefczyka nigdy nie prosi o podanie pełnych danych uwierzytelniających: loginu i hasła do bankowości elektronicznej, PIN-u do aplikacji mobilnej, kodów BLIK czy danych dotyczących karty płatniczej,
  • pracownik Kasy Stefczyka nigdy nie prosi o instalowanie zewnętrznych aplikacji na Twoim komputerze lub telefonie (Anydesk, Alpemix, Team Viewer, Quick, Support, Szybka Pomoc).

Posiadamy certyfikat ISO 27001 System Zarzadzania Bezpieczeństwem Informacji

Zgodność z normą ISO/IEC 27001 oznacza, że ​​organizacja wdrożyła system zarządzania ryzykiem związanym z bezpieczeństwem danych posiadanych lub przetwarzanych przez firmę oraz że system ten respektuje wszystkie najlepsze praktyki i zasady zapisane w międzynarodowej normie. Kasa Stefczyka utrzymuje dojrzały system zarządzania bezpieczeństwem informacji i stale go doskonali.

Link do certyfikatu

Posiadamy certyfikat „Odpowiedzialni w Biznesie”!

Certyfikat przyznawany jest podmiotom, które mają na uwadze bezpieczeństwo i wiarygodność w relacjach biznesowych, a jednocześnie wykorzystują efektywnie i systematycznie źródła danych zewnętrznych przy ocenie ryzyka i zarządzania wierzytelnościami. To potwierdzenie, że podchodzimy odpowiedzialnie do świadczonych przez nas usług i dbamy o bezpieczeństwo biznesowe własne oraz swoich klientów i partnerów.

Link do aktualności https://www.kasastefczyka.pl/aktualnosci/kasa-stefczyka-zdobywca-certyfikatu-na-vi-forum-erif