Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Czy mogę renegocjować spłatę pożyczki?

Jeżeli Twoje zobowiązania finansowe Cię przerastają lub obawiasz się, że może się tak stać - pora rozwiązać ten problem. Z nami to możliwe! Nie zwlekaj i pozwól sobie pomóc. Im szybciej nasi specjaliści przeanalizują Twoją sytuację, tym mniejsze ryzyko, że sprawa całkowicie wymknie się spod kontroli.

Rozumiemy, że w życiu zdarzają się sytuacje, kiedy trudno jest podołać wszystkim wydatkom. Chęć pozbycia się jednych długów, czasem sprawia, że pojawiają się kolejne.

infoikonaJeśli masz problemy ze spłatą pożyczki, możesz złożyć wniosek o zmianę dotychczasowych warunków spłaty obowiązującej umowy, czyli jej renegocjację lub restrukturyzację.

 

 

1

Oto co musisz zrobić

1. ZŁÓŻ

odpowiedni wniosek
•  Złóż wniosek online
LUB
•  Pobierz wniosek ze strony
LUB
•  Poproś o niego w placówce

2. POCZEKAJ

na kontakt z Kasy Stefczyka
Gdy tylko nasi specjaliści przeanalizują Twoje położenie - napiszemy do Ciebie. Nie ma sytuacji bez wyjścia!

3. ZOBACZ

jakie rozwiązanie mamy dla Ciebie!
Wspólnie spróbujemy poprawić Twoją sytuację!
 

Jak złożyć wniosek?

 

wniosekZłóż wniosek online lub

 

 

wniosekWydrukuj i prawidłowo wypełnij odpowiedni dla Twojej sytuacji wniosek o zmianę warunków spłaty (wnioski zamieszczone są na dole strony)

infoikonaJeżeli zadłużenie dotyczy kilku pożyczkobiorców, wniosek powinien być wypełniony i podpisany przez każdego z nich. Wnioski złożone osobno przez każdego z nich też rozpatrzymy. Wszystko dla Twojej wygody!

 

wysylkaPrzygotowany wniosek/wnioski wraz z załącznikami 

   •   złóż w oddziale/placówce Kasy Stefczyka lub 
   •   zeskanuj i wyślij na adres restrukturyzacja@kasastefczyka.pl lub 
   •   wyślij pocztą na adres:

Kasa Stefczyka, Dział Windykacji i Restrukturyzacji, ul. Marynarki Polskiej 55C, 80-557 Gdańsk

  

przyjdz-do-placowki

  

Bez względu na to, na jakim etapie jesteś ze swoim zadłużeniem – warto rozmawiać! Ufamy, że poradzisz sobie ze spłatą zadłużenia – pomożemy Ci w tym!

 

Lista załączników

 

icoFilePdf Wniosek o renegocjację pożyczki, której spłata zaczyna przerastać możliwości finansowe, jednak nadal nie jest przeterminowana. Pobierz >>

icoFilePdf Wniosek o restrukturyzację pożyczki niewypowiedzianej (przeterminowanej) wraz z aktualnymi dokumentami potwierdzającymi wystąpienie okoliczności losowych, które uniemożliwiają dokonywanie wpłat zgodnie z pierwotnym harmonogramem oraz dokumentami potwierdzającymi osiągane dochody. Pobierz >>

icoFilePdf Wniosek o restrukturyzację pożyczki wypowiedzianej (na etapie sądowym lub egzekucyjnym) wraz z dokumentami potwierdzającymi osiągane dochody. Pobierz >>

 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl