Czy mogę renegocjować spłatę pożyczki?

Jeżeli Twoje zobowiązania finansowe Cię przerastają lub obawiasz się, że może się tak stać - pora rozwiązać ten problem. Z nami to możliwe! Nie zwlekaj i pozwól sobie pomóc. Im szybciej nasi specjaliści przeanalizują Twoją sytuację, tym mniejsze ryzyko, że sprawa całkowicie wymknie się spod kontroli.

Rozumiemy, że w życiu zdarzają się sytuacje, kiedy trudno jest podołać wszystkim wydatkom. Chęć pozbycia się jednych długów, czasem sprawia, że pojawiają się kolejne.

Jeśli masz problemy ze spłatą pożyczki, możesz złożyć wniosek o zmianę dotychczasowych warunków spłaty obowiązującej umowy, czyli jej renegocjację lub restrukturyzację.

możliwości renegocjacji splaty raty

Oto co musisz zrobić

A. Złóż odpowiedni wniosek

B. Poczekaj na kontakt z Kasy Stefczyka

Gdy tylko nasi specjaliści przeanalizują Twoje położenie - napiszemy do Ciebie. Nie ma sytuacji bez wyjścia!

C. Zobacz jakie rozwiązanie mamy dla Ciebie!

Wspólnie spróbujemy poprawić Twoją sytuację!

Jak złożyć wniosek?

 1. Złóż wniosek online
 2. Wydrukuj i prawidłowo wypełnij odpowiedni dla Twojej sytuacji wniosek o zmianę warunków spłaty (Wnioski zamieszczone są na dole strony. Jeżeli zadłużenie dotyczy kilku pożyczkobiorców, wniosek powinien być wypełniony i podpisany przez każdego z nich. Wnioski złożone osobno przez każdego z nich też rozpatrzymy. Wszystko dla Twojej wygody!). Przygotowany wniosek/wnioski wraz z załącznikami:
  • złóż w oddziale/ placówce Kasy Stefczyka lub
  • zeskanuj i wyślij na adres restrukturyzacja@kasastefczyka.pl lub
  • wyślij pocztą na adres:
   Kasa Stefczyka, Dział Windykacji i Restrukturyzacji, ul. Marynarki Polskiej 55C, 80-557 Gdańsk

Bez względu na to, na jakim etapie jesteś ze swoim zadłużeniem – warto rozmawiać! Ufamy, że poradzisz sobie ze spłatą zadłużenia – pomożemy Ci w tym!

Lista załączników

 1. Wniosek o renegocjację pożyczki, której spłata zaczyna przerastać możliwości finansowe, jednak nadal nie jest przeterminowana.
 2. Wniosek o restrukturyzację pożyczki wypowiedzianej (na etapie sądowym lub egzekucyjnym) wraz z dokumentami potwierdzającymi osiągane dochody.
 3. Wniosek o restrukturyzację pożyczki niewypowiedzianej (przeterminowanej) wraz z aktualnymi dokumentami potwierdzającymi wystąpienie okoliczności losowych, które uniemożliwiają dokonywanie wpłat zgodnie z pierwotnym harmonogramem oraz dokumentami potwierdzającymi osiągane dochody.
powrót