Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Kredyt inwestycyjny w Kasie Stefczyka to propozycja dla organizacji pozarządowych działających na rynku od co najmniej 24 miesięcy i posiadających rachunek bieżący w Kasie Stefczyka.

Środki możesz przeznaczyć na zakupy inwestycyjne niezbędne do prowadzenia działalności, na przykład zakup maszyn, urządzeń czy wyposażenia a także na zakup lub budowę nieruchomości przeznaczonej na cele prowadzonej działalności.  

  • elastyczna kwota pożyczki – od 100  tys. zł do nawet 17 milionów zł
  • dogodny okres kredytowania – od 4  miesięcy do 30 lat
  • atrakcyjne oprocentowanie
  • przyjazny proces kredytowy
  • możliwość uzyskania karencji w spłacie rat

Dla pożyczki o kwocie powyżej 500 tysięcy zł wymagany jest minimum 12-miesięczny staż kliencki w Kasie.

Oferta skierowana jest do organizacji pozarządowych w rozumieniu art. 3 ust. 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. Nr 496, poz. 873, z późn. zm.), z wyłączeniem fundacji, dla których ofertę znajdziesz tutaj.

Aby skorzystać z propozycji wystarczy posiadać środki na wkład własny w wysokości minimum 20%.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

 

Zalety

Elastyczna-kwota
Elastyczna kwota pożyczki –
od 100 tys. zł do nawet 17 milionów zł
Dogodny-okres-kredytowania
Dogodny okres kredytowania:
od 4 miesięcy do 30 lat
Atrakcyjne-oprocentowanie
Atrakcyjne oprocentowanie
 

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

*imię:
 
*nazwisko:
 
*telefon:
 
*e-mail:
 
godzina:
 
* Podanie danych osobowych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oznaczonych gwiazdką oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Panem/ią we wskazany w formularzu sposób i realizacją oznaczonych tam celów.
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie, a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) (informacje dot. przetwarzania danych osobowych), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
 
 
** Aktualny wykaz podmiotów powiązanych osobowo, kapitałowo lub systemowo z Kasą Stefczyka dostępny jest m.in. na stronie internetowej www.kasastefczyka.pl w plikach do pobrania oraz w usłudze bankowości elektronicznej.
Wyślij prośbę o kontakt
 

Jak otrzymać?

Skorzystaj

z oferty Kasy
prawie-400

Aby skorzystać z propozycji Kasy Stefczyka, najpierw należy zapisać się do Kasy. Procedura jest prosta i wymaga jedynie podania kilku niezbędnych informacji i przedłożenia podstawowych dokumentów. Ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania i umówi Cię na wizytę w najbliższej placówce Kasy.

Weź Kredyt inwestycyjny

i realizuj plany!
wez-pozyczke

Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości oraz kompletem dokumentów wskazanych przez eksperta. Wykaz dokumentów znajdziesz także tu.

 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl