Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Kredyt inwestycyjny w Kasie Stefczyka to propozycja dla organizacji pozarządowych działających na rynku od co najmniej 24 miesięcy i posiadających rachunek bieżący w Kasie Stefczyka.

Środki możesz przeznaczyć na zakupy inwestycyjne niezbędne do prowadzenia działalności, na przykład zakup maszyn, urządzeń czy wyposażenia a także na zakup lub budowę nieruchomości przeznaczonej na cele prowadzonej działalności.  

  • elastyczna kwota pożyczki – od 100  tys. zł do nawet 17 milionów zł
  • dogodny okres kredytowania – od 4  miesięcy do 30 lat
  • atrakcyjne oprocentowanie
  • przyjazny proces kredytowy
  • możliwość uzyskania karencji w spłacie rat

Dla pożyczki o kwocie powyżej 500 tysięcy zł wymagany jest minimum 12-miesięczny staż kliencki w Kasie.

Oferta skierowana jest do organizacji pozarządowych w rozumieniu art. 3 ust. 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. Nr 496, poz. 873, z późn. zm.), z wyłączeniem fundacji, dla których ofertę znajdziesz tutaj.

Aby skorzystać z propozycji wystarczy posiadać środki na wkład własny w wysokości minimum 20%.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

 

Zalety

Elastyczna-kwota
Elastyczna kwota pożyczki –
od 100 tys. zł do nawet 17 milionów zł
Dogodny-okres-kredytowania
Dogodny okres kredytowania:
od 4 miesięcy do 30 lat
Atrakcyjne-oprocentowanie
Atrakcyjne oprocentowanie
 

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

*imię:
 
*nazwisko:
 
*telefon:
 
*e-mail:
 
godzina:
 
* Wypełnienie formularza wskazuje, że jesteś zainteresowany usługami świadczonymi przy pomocy serwisu www, na którym się znajdujesz. Pola wymagane oznaczono symbolem gwiazdki. Podanie swoich danych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Panem/ią.
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (Informacje dostępne tutaj >>), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
 
 
Wyślij prośbę o kontakt
 

Jak otrzymać?

Skorzystaj

z oferty Kasy
prawie-400

Aby skorzystać z propozycji Kasy Stefczyka, najpierw należy zapisać się do Kasy. Procedura jest prosta i wymaga jedynie podania kilku niezbędnych informacji i przedłożenia podstawowych dokumentów. Ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania i umówi Cię na wizytę w najbliższej placówce Kasy.

Weź Kredyt inwestycyjny

i realizuj plany!
wez-pozyczke

Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości oraz kompletem dokumentów wskazanych przez eksperta. Wykaz dokumentów znajdziesz także tu.

 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl