Lokata dzienna odnawialna

Oczekujesz szybkich efektów od swojej lokaty? W lokacie dziennej odnawialnej można na bieżąco obserwować zyski dzięki codziennej kapitalizacji odsetek! Czy to nie wygodne?

 • Stałe oprocentowanie od 0,12% do nawet 0,52%

 • Kwota minimalna wkładu to tylko 1000 zł

 • Okres trwania lokaty wynosi 1 dzień

O lokacie

Lokata dzienna odnawialna to rozwiązanie dla podmiotów instytucjonalnych oczekujących szybkich efektów. Charakteryzuje ją codzienna kapitalizacja, dzięki której można na bieżąco obserwować zyski! Ponadto Lokata każdego dnia odnawia się automatycznie. Masz więc pewność, że Twoje środki stale wzrastają!

Poznaj szczegóły propozycji:

 • stałe oprocentowanie od 0,12% do nawet 0,52%
 • okres trwania lokaty wynosi 1 dzień
 • kwota minimalna wkładu to tylko 1000 zł
 • brak ograniczeń w postaci kwoty maksymalnej lokaty
 • lokata odnawia się automatycznie każdego dnia na aktualnych w dniu odnowienia warunkach – dzięki czemu nie trzeba pamiętać o terminie
  jej zakończenia
 • możliwość uzyskania wyższego oprocentowanie lokaty:
  • +0,10 p.p. - w przypadku, gdy podmiot ulokuje kwotę minimum 1 mln zł
  • +0,20 p.p. - w przypadku, gdy podmiot ulokuje kwotę minimum 3 mln zł
  • +0,40 p.p. - w przypadku, gdy podmiot ulokuje kwotę minimum 5 mln zł

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie, a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) (informacje dot. przetwarzania danych osobowych), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)

Oprocentowanie

Oprocentowanie Lokaty dziennej odnawialnej wynosi od 0,12% do 0,52% w skali roku. Szczegóły w Cenniku Lokat.

Środki pieniężne zgromadzone przez deponenta na rachunkach imiennych w Kasie gwarantowane są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, w zakresie przewidzianym w Ustawie o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji, do łącznej wysokości równowartości w złotych 100 000 euro. Więcej informacji

Jak założyć?

Wypełnij

formularz kontaktowy


Ikona - jak założyć - wypełnij formularz

W wybranym przez Ciebie terminie nasz ekspert skontaktuje się z Tobą telefonicznie i przybliży ofertę Kasy Stefczyka dedykowaną organizacjom pozarządowym.

Skorzystaj

z oferty Kasy


Ikona - skorzystaj z oferty Kasy Stefczyka

Aby skorzystać z propozycji Kasy Stefczyka, najpierw należy zapisać się do Kasy. Procedura jest prosta i wymaga jedynie podania kilku niezbędnych informacji i przedłożenia podstawowych dokumentów. Ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania i umówi Cię na wizytę w najbliższej placówce Kasy.

Załóż

lokatę


Ikona - jak otrzymać - załóż lokatę

Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości oraz kompletem dokumentów wskazanych przez eksperta. Wykaz dokumentów znajdziesz także tu.

Nie udało Ci się znaleźć dokumentu? Przejdź do wyszukiwarki dokumentów.

Masz pytania? Zapoznaj się z listą najczęściej zadawanych pytań.