Złóż wniosek Zaloguj się
Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Rachunek został stworzony z myślą o wszystkich, którzy cenią wygodę i dostępność usług finansowych oraz wysoką jakość obsługi.

 

Zalety

0-zl
Bezpłatne prowadzenie rachunku płatniczego w miesiącu kalendarzowym, w którym suma wpływów zewnętrznych (z rachunków innych, niż Twój własny w Kasie) wyniosła min. 1500 zł
wyplaty-z-bankomatow
Darmowe wypłaty gotówki w bankomatach oznaczonych logo SKOK 24 w całej Polsce
Dodatkowa-gotowka
Możliwość uzyskania dodatkowych środków w ramach kredytu w rachunku płatniczym Linia Pożyczkowa Maxi (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,79%) zaś decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej).

O rachunku:

IKS Classic wyposażony w udogodnienia, takie jak m.in. kompleksową obsługę w prawie 400 placówkach oraz internetowy dostęp do konta 24 godziny na dobę, w ramach usługi bankowości elektronicznej e-skok.

0zl-v2za prowadzenie rachunku w miesiącu kalendarzowym, w którym suma wpływów zewnętrznych (z rachunków innych, niż Twoje własne w Kasie) wyniosła min. 1500 zł

za polecenie przelewu przez Internet (z wyłączeniem polecenia przelewu do ZUS i US) w ramach usługi bankowości elektronicznej e-skok

za wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach Kasy

 

Zyskaj więcej, dzięki zbliżeniowej debetowej karcie płatniczej Visa Classic:

  • darmowe wypłaty gotówki w bankomatach oznaczonych logo SKOK 24 w całej Polsce
  • proste i wygodne zakupy - wszędzie tam, gdzie honorowana jest karta Visa
  • atrakcyjne zniżki i rabaty - informacje o aktualnych promocjach sprawdzaj na stronie www.visa.pl

 

logo-rodzina-500Korzystasz z programu Rodzina 500 Plus? IKS Classic pozwoli Ci wygodnie pobierać rządowe środki. Wystarczy, że składając wniosek wpiszesz swój indywidualny numer konta w Kasie Stefczyka. To takie proste!

 

 Przenieś swój rachunek do Kasy!

 

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

*imię:
 
*nazwisko:
 
*telefon:
 
*e-mail:
 
godzina:
 
* Wypełnienie formularza wskazuje, że jesteś zainteresowany usługami świadczonymi przy pomocy serwisu www, na którym się znajdujesz. Pola wymagane oznaczono symbolem gwiazdki. Podanie swoich danych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Panem/ią.
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (Informacje dostępne tutaj >>), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
 
 
Wyślij prośbę o kontakt
 

Jak założyć?

Zostań

Klientem Kasy Stefczyka
zostanczlonkiem

Podczas rozmowy ekspert zada Ci kilka pytań, aby jak najlepiej dopasować ofertę Kasy do Twoich potrzeb.

Jeśli jeszcze nie jesteś Klientem Kasy, zapoznaj się z warunkami przystąpienia.

Ekspert odpowie na wszystkie pytania i aby sfinalizować Twoje plany umówi Cię na wizytę w najbliższej placówce Kasy.

Zostań Klientem Kasy Stefczyka i dziel się tym, co najlepsze! Zyskaj nawet do 500 zł!

Załóż

rachunek płatniczy IKS Classic
zalozkonto

Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości. Zabierz ze sobą dokumenty, które wskazał ekspert podczas rozmowy telefonicznej.

Po otwarciu rachunku podpisz umowę o kartę płatniczą Visa

 

Pliki do pobrania

 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl