Informacja o pracy placówek

 

08:40 11.03.2020 r.

 

stefczyk-wirus-banery-aktualnosci-v3-dn20.jpg

Szanowni Państwo, 
Uprzejmie informujemy, iż w trosce o zdrowie Państwa oraz naszych pracowników podjęliśmy decyzję o zmianie zasad funkcjonowania części naszych placówek.

Informacje o otwartych placówkach znajdą Państwo tutaj oraz pod numerem infolinii 801 600 100.

  1. Większość spraw mogą Państwo załatwić bez wychodzenia z domu, wystarczy do nas zadzwonić. Przez telefon można zawnioskować o pożyczkę, bankowość elektroniczną i kartę zbliżeniową lub założyć lokatę.
  2. Wszystkie placówki zostały wyposażone w płyny do dezynfekcji rąk, które znajdują się w widocznych i bezpiecznych miejscach. Można z nich skorzystać w dowolnym momencie.
  3. W placówkach znajdują się także środki do dezynfekcji powierzchni. Przed obsługą nowego klienta pracownik placówki dezynfekuje miejsce obsługi.
  4. Na stanowiskach obsługi zainstalowane zostały specjalne szyby ograniczające bezpośredni kontakt pracownika z klientem, co zapewnia obustronną ochronę.
  5. Do obsługi klientów przeznaczone są długopisy jednorazowe.
  6. W placówce w tym samym czasie może przebywać ograniczona ilość klientów, w zależności od ilości obsługujących pracowników.
  7. Wszyscy klienci znajdujący się w placówce zachowują bezpieczny dystans od siebie - min. 1 metr.
  8. Każdego dnia placówki są gruntownie sprzątane, dezynfekowane są blaty, powierzchnie płaskie, klamki, wyłączniki, uchwyty itp.

Przypominamy, że zarządzać swoimi środkami można wygodnie bez wychodzenia z domu za pomocą serwisu transakcyjnego online lub aplikacji mobilnej dostępnej do pobrania w Google Play i App Store.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług w wygodny i bezpieczny sposób.