Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Pożyczka Fit (RRSO: 6,23%) to rozwiązanie dla osób, które chcą uporządkować spłacanie kilku kredytów. Poznaj korzyści płynące z konsolidacji i odrocz spłatę pierwszej raty nawet o 60 dni.

 

Zalety

wygodna-rata
Jedna wygodna rata, która może być niższa niż suma dotychczasowych zobowiązań.
zmniejszenie-wysokosci-sumy-rat
Możliwość odroczenia spłaty pierwszej raty nawet o 60 dni!
0-zl
0 zł prowizji.
pierwsze-miejsce-poprawne
Najtańszy kredyt konsolidacyjny wg rankingu www.17bankow.com, stan na grudzień 2020 r.

Możesz skorzystać z Pożyczki Fit, jeśli:

  • chcesz skonsolidować zobowiązania zaciągnięte w innych niż Kasa Stefczyka instytucjach finansowych,
  • spłacasz w nich pożyczkę gotówkową, ratalną, kredyt samochodowy, kartę kredytową, kredyt w rachunku płatniczym czy debet w rachunku osobistym.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Masz rachunek płatniczy w Kasie? Złóż wniosek bez wychodzenia z domu i przekonaj się, o ile lżej jest z jedną ratą w miesiącu. Wypełnij formularz, zadzwoń do placówki lub pod 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora).

 

Weź pożyczkę

Ile potrzebujesz - całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów)
 
1000 160000

złotych

 
Okres pożyczki
 
12 120

miesięcy

 
RATA TYLKO
Wyliczenia kalkulatora mają charakter orientacyjny i są wartościami szacunkowymi i nie stanowią oferty kredytowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Ostateczna wysokość raty i ewentualne wymagane zabezpieczenia uzależnione są od indywidualnej oceny wiarygodności kredytowej klienta. Kwota pożyczki nie obejmuje: prowizji, opłaty przygotowawczej, opłaty za przelew i kosztu ubezpieczenia należnych Kasie z tytułu zawarcia umowy kredytu (pożyczki)

Pożyczka Fit umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych instytucjach finansowych. Maksymalna kwota pożyczki dostępna bez wychodzenia z domu wynosi 100 tys. złotych. Pożyczka Fit bez wychodzenia z domu dostępna jedynie dla Członków Kasy Stefczyka. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Przykład reprezentatywny z dnia 2.01.2018 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia, 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł, w tym odsetki: 15 806,99 zł.

 

Aby przejść do formularza, kliknij

lub

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

* imię:
 
* nazwisko:
 
* telefon:
 
* e-mail:
 
* Podanie danych osobowych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oznaczonych gwiazdką oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Panem/ią we wskazany w formularzu sposób i realizacją oznaczonych tam celów.
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie, a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) (informacje dot. przetwarzania danych osobowych), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
 
 
Wyślij prośbę o kontakt
 

Jak otrzymać?

Wniosek online

Wpelnij-form-copy-4

Wypełnij formularz powyżej lub kliknij tutaj. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą, a umowę wyślemy na Twój adres e-mail.

Przez telefon

Zadzwon-do-nas-copy

Zadzwoń do swojej placówki lub pod numer 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora). Ekspert finansowy wypełni wniosek razem z Tobą, a gotową umowę otrzymasz na swój adres e-mail.

W placówce

wez-pozyczke-dom1

Odwiedź najbliższą placówkę. Jeśli chcesz, możesz umówić się telefonicznie na konkretną godzinę. Kontakt do placówki znajdziesz tutaj.

 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl