Pożyczka konsolidacyjna FIT

Pożyczka konsolidacyjna FIT to jedna rata wygodna do spłaty.

 • 0 zł prowizji

 • Nowa rata może być niższa niż suma dotychczasowych

 • Nr 1 wg rankingu kredytów konsolidacyjnych Comperia.pl

   

Pożyczka FIT Balon. Slider SG. Kasa Stefczyka

Zalety Pożyczki konsolidacyjnej FIT

 

Szybka Pożyczka Odnawialna. Ikona - kwota. Kasa Stefczyka.

Nawet 240 000 zł

 

 

 

ikona ustalenie dnia spłaty 1.png

Dopasuj do siebie dzień spłaty miesięcznej raty

 

Ikona - zero złotych prowizji w pożyczce fit

0 zł prowizji

 

 

 

Ikona - szybka decyzja kredytowa - decyzja w 15 minut

Szybka decyzja kredytowa - decyzja nawet
w 15 minut

 

Ikona - odznaka najtańszy kredyt konsolidacyjny

Najlepszy kredyt konsolidacyjny w rankingu Comperia.pl

 

 

Ikona 60 dni na spłatę pierwszej raty. Kasa Stefczyka.

Możliwość odroczenia spłaty pierwszej raty nawet za 60 dni od podpisania umowy!

Pożyczka FIT warunki

RRSO: 11,56%

Pożyczka FIT to propozycja dla osób, które chcą płacić jedną ratę zamiast wielu. Skonsoliduj swoje zobowiązania z innych instytucji finansowych, takie jak: pożyczki gotówkowe, kredyty ratalne, kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe, karty kredytowe czy kredyty w rachunku płatniczym. Możesz połączyć raty na kwotę nawet 240 000 zł. Wnioskując o pożyczkę konsolidacyjną przez internet można skonsolidować aż 70 000 zł.

Chcesz płacić mniej? Nowa rata może być niższa niż suma dotychczasowych kredytów i pożyczek. Sprawdź w poniższym kalkulatorze.

Kroki do Pożyczki FIT - zobacz jak wziąć pożyczkę konsolidacyjną

Dopasuj ratę w kalkulatorze pożyczki

Nasi eksperci obliczą Twoją zdolność kredytową i wskażą niezbędne dokumenty by uzyskać pożyczkę konsolidacyjną

Spłacimy Twoje dotychczasowe zobowiązania za Ciebie


Kalkulator pożyczki konsolidacyjnej - oblicz swoją ratę

Kwota:

Liczba rat (miesiące):

miesięcy
 • Rata:

  >

 • RRSO:

 • Prowizja
  Oprocentowanie
  Całkowity koszt kredytu

Chcesz pożyczyć więcej? W naszych placówkach złożysz wniosek o pożyczkę do 240 000 zł.


Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego i wizyty w placówce:

Pożyczka Fit umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych instytucjach finansowych. Pożyczka Fit to najtańszy kredyt konsolidacyjny wg rankingu serwisu Comperia.pl, stan na listopad 2023 r. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Przykład reprezentatywny z dnia 04.08.2023 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 94 680,00 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%, opłatą za cztery przelewy: 320 zł) wynosi 10,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 11,56%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 392,45 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 391,83. Całkowita kwota do zapłaty: 148 991,53 zł w tym odsetki: 53 991,53 zł.

 

FAQ Pożyczka FIT

Jest to rodzaj kredytu służący do spłacenia dotychczasowych zobowiązań. Osoba biorąca kredyt wybiera, które zobowiązania chce połączyć w jeden kredyt konsolidacyjny. Takie rozwiązanie może ułatwić spłatę miesięcznych rat.

Pozyskane z kredytu konsolidacyjnego środki zostają przeznaczone na spłatę zobowiązań, które objęto konsolidacją. Oznacza to płacenie jednej niższej raty zamiast wielu. Rata kredytu konsolidacyjnego jest niższa niż suma spłacanych wcześniej rat, które skonsolidowano dzięki wydłużonemu okresowi spłaty.

Konieczne jest udokumentowanie dochodu, potrzebne będą także numery rachunków bankowych zobowiązań, które chcemy objąć konsolidacją. Mając te dane, należy złożyć wniosek kredytowy. W Kasie Stefczyka złożysz go przez Internet, telefon lub w placówce.

Kredyt konsolidacyjny jest rozwiązaniem, dzięki któremu możesz ograniczyć stres związany z wieloma ratami, a także możesz obniżyć miesięczną kwotę, potrzebną do ich pokrycia. Z pomocą kredytu konsolidacyjnego można zapewnić sobie więcej spokoju przy jednoczesnej kontroli nad zobowiązaniami.

Tak, możesz spłacić swoje zobowiązania zarówno w części, jak i w całości wcześniej. Ponadto Kasa Stefczyka nie pobiera za wcześniejszą spłatę dodatkowej prowizji.

By zaciągnąć pożyczkę konsolidacyjną będziesz potrzebować dowodu osobistego, dokumentów potwierdzających Twój dochód, ale także zaświadczeń dokumentujących saldo kredytów i pożyczek w innych instytucjach finansowych. Nasz ekspert finansowy przeprowadzi Cię bezpiecznie przez cały proces i wskaże dokumenty potrzebne do zawarcia umowy o pożyczkę konsolidacyjną.

Nie, Pożyczka Fit to pożyczka konsolidacyjna, co oznacza, że można przeznaczyć ją wyłącznie na spłatę innych zobowiązań. Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki polecamy zapoznać się z pełną ofertą pożyczek w Kasie Stefczyka dostępnej tutaj.

Jeśli posiadasz zadłużenie, a opóźnienia w spłacie rat wynoszą powyżej 30 dni to otrzymanie kredytu konsolidacyjnego może być niemożliwe. Tak długa zwłoka będzie miała negatywny wpływ na historię w Biurze Informacji Kredytowej, która jest jednym z najważniejszych elementów wpływających na Twoją zdolność kredytową.
W takiej sytuacji rozwiązaniem może być skorzystanie z restrukturyzacji zadłużenia. Restrukturyzacja pożyczki to zmiana pierwotnych warunków spłaty zawartych w umowie. Głównym celem jest wsparcie pożyczkobiorcy w odzyskaniu finansowej płynności oraz w powrocie do terminowego płacenia rat.

To funkcjonalność pozwalająca na zdalne pobranie Twoich elektronicznych wyciągów w celu potwierdzenia dochodów.

Główne korzyści płynące z Kontomatik

 • Nie musisz donosić, żadnych dokumentów dochodowych. Wniosek możesz złożyć nie wychodząc z domu.
 • Nie musisz drukować, skanować czy fatygować się do swojego Banku po wyciągi.
 • Twoja decyzja kredytowa będzie podjęta bardzo szybko.
 • Będziesz mógł czuć się komfortowo ponieważ cały proces jest bardzo bezpieczny.

Czy Kontomatik jest bezpieczny?

Wszystkie dane przesyłane są bezpiecznym i szyfrowanym połączeniem. Nikt nie będzie miał dostępu do Twojego loginu i hasła. Logowanie odbywa się z wykorzystaniem specjalnej, bezpiecznej i zgodnej z prawem technologii poprzez dedykowane API. Podczas logowania nie będzie możliwe wykonanie żadnego przelewu z Twojego konta  oraz nie zostaną nigdzie zapisane ani pobrane dane do logowania.

Masz pytania? Zapoznaj się z listą najczęściej zadawanych pytań.

Pliki do pobrania

Nie udało Ci się znaleźć dokumentu? Przejdź do wyszukiwarki dokumentów.