Oszczędzaj na dowolny
cel dla siebie lub swoich bliskich!

Teraz oszczędzanie jest proste i wygodne - nawet nie musisz o nim pamiętać!


Załóż online
skarbonka-600x380v2.jpg

Na początku zdecyduj, dla kogo chcesz oszczędzać.

  • Rachunek Oszczędnościowy Moja Skarbonka – wybierasz gdy chcesz oszczędzać dla siebie. Zrealizuj swoje marzenia i odkładaj na wakacje, remont, nowy sprzęt lub inny cel.

Jak to działa? Za każdym razem gdy robisz przelewy, płacisz kartą np. za zakupy lub wypłacasz gotówkę z bankomatu, automatycznie możesz zasilać drobnymi kwotami swoją Skarbonkę. Możesz nadać jej indywidualną nazwę np. „na wakacje”. Takich rachunków oszczędnościowych możesz otworzyć aż trzy.

  • Funkcjonalność do rachunku płatniczego – Twoja Skarbonka – wybierasz, gdy chcesz przekazywać drobne kwoty drugiej osobie (np. swojemu dziecku lub wnuczkowi). To doskonały sposób, aby dzielić się z innymi i czerpać z tego radość!

Jak to działa? Podobnie jak przypadku Rachunku Oszczędnościowego Moja Skarbonka odkładasz drobne kwoty, gdy płacisz kartą np. za zakupy w sklepie lub przez Internet, gdy realizujesz przelewy (np. opłaty za prąd, czynsz) lub gdy wypłacasz gotówkę z bankomatu. Różnica jest taka, że drobnymi kwotami w wyniku realizacji wspomnianych transakcji automatycznie zasilasz rachunek płatniczy innej, wskazanej przez Ciebie osoby, np. kogoś z rodziny, kto również
ma rachunek płatniczy w Kasie. Takich osób możesz wskazać aż trzy.

Zarówno w przypadku założenia Rachunku Oszczędnościowego Moja Skarbonka, jak i skorzystania z funkcjonalności do swojego rachunku płatniczego – Twoja Skarbonka, drobne kwoty odkładają się automatycznie – po dokonaniu transakcji, na jeden z trzech wybranych przez Ciebie sposobów:

  • końcówka kwoty transakcji zostaje zaokrąglona w górę do pełnych 1 zł, 5 zł lub maksymalnie 10 zł

  • stała wartość procentowa od każdej transakcji – w przedziale od 1% do 10% (nie więcej niż 10 zł od pojedynczej transakcji)

  • stała kwota od każdej transakcji – do wyboru z przedziału od 1 zł do maksymalnie 10 zł

Rachunek Oszczędnościowy Moja Skarbonka możesz założyć tak, jak Ci wygodnie: w naszej placówce oraz w usłudze bankowości elektronicznej
Kasy Stefczyka. Podobnie jest z dyspozycją utworzenia Twojej Skarbonki. To proste, bezpieczne i praktyczne!

Stałe oprocentowanie promocyjne Rachunku Oszczędnościowego Moja Skarbonka w wysokości 7,50% w skali roku obowiązuje przez okres 6 miesięcy
od założenia rachunku do kwoty 10 000 zł. Na kwotę powyżej 10 000 zł we wskazanym okresie oraz całość środków na rachunku po upływie 6 miesięcy obowiązuje oprocentowanie zmienne w wysokości 2,89% w skali roku.

Załóż Skarbonkę jak Ci wygodnie:

 

 

Ikona - jak założyć - wypełnij formularz

Wypełniając poniższy formularz.
Nasz ekspert oddzwoni do Ciebie
i umówi na spotkanie w placówce.

 

Ikona przyjdź do placówki - Kasa Stefczyka

Osobiście w placówce. 
Znajdź najbliższą placówkę tutaj.

 

ikona komfortowa obsługa konta

W swojej Bankowości internetowej
lub aplikacji mobilnej Kasa Stefczyka Online
.
Zaloguj się tutaj.

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)

Chcesz mieć dostęp do ofert specjalnych, promocji oraz konkursów przed innymi? Zaznacz poniższe dodatkowe oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez SKOK informacji handlowych związanych z aktualną działalnością oraz dotyczących nowych usług i produktów oferowanych przez SKOK, jak również innych podmiotów powiązanych osobowo, kapitałowo lub systemowo ze SKOK.- zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczenie usług drogą elektroniczną oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r.
(opcjonalny)