Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Nowe oblicze pożyczania

Zapraszamy na wielką premierę! Pożyczanie zyskało całkiem nowe oblicze, bo nadeszła ona – Pożyczka Gotówkowa, która w kilka chwil dopasuje się do Ciebie i Twoich potrzeb! Odkryj ją już teraz.

 

Zalety

Dodatkowa-gotowka
Elastyczna -
kwota pożyczki już od 1000 zł aż do 200 000 zł
decyzja-w-15-minut
Dopasowana
przygotowana w kilka chwil dla Ciebie przez naszego eksperta
Komfort
Atrakcyjna
z niską prowizją i jasnymi zasadami

A ponadto:

  • raty rozłożone tak, jak Ci pasuje – nawet na okres 10 lat
  • możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty
  • wstępna informacja kredytowa nawet w 15 minut!
  • wypłata gotówki nawet w ciągu jednego dnia
  • możliwość skorzystania z wakacji kredytowych

Korzystanie z wakacji kredytowych jest możliwe po spełnieniu określonych warunków. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) Pożyczki Gotówkowej wynosi 15,37%.

 

Aby przejść do formularza kliknij

lub

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

*imię:
 
*nazwisko:
 
*telefon:
 
*e-mail:
 
godzina:
 
* Wypełnienie formularza wskazuje, że jesteś zainteresowany usługami świadczonymi przy pomocy serwisu www, na którym się znajdujesz. Pola wymagane oznaczono symbolem gwiazdki. Podanie swoich danych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Panem/ią.
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (Informacje dostępne tutaj >>), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
 
 
Wyślij prośbę o kontakt
 

Jak otrzymać?

Wypełnij

formularz kontaktowy
Wpelnij-form

W wybranym przez Ciebie terminie, nasz ekspert skontaktuje się z Tobą telefonicznie i przybliży ofertę Kasy.

Telefoniczna

rozmowa z ekspertem
Zadzwon-do-nas

Podczas rozmowy ekspert zada Ci kilka pytań związanych z Twoją obecną sytuacją finansową. Odpowiedzi na pytania pomogą wstępnie oszacować Twoją zdolność kredytową, dzięki czemu decyzja kredytowa zapadnie znacznie szybciej. Aby sfinalizować Twoje plany, ekspert umówi Cię na wizytę w najbliższej placówce Kasy Stefczyka.

Weź pożyczkę

i realizuj swoje plany!
kciuk

Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości. Zabierz ze sobą dokumenty, które wskazał ekspert podczas rozmowy telefonicznej. Jeśli potrzebujesz zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodzie, formularz do pobrania znajdziesz tutaj. Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku pożyczki udzielimy nawet w ciągu jednego dnia.

 

Pliki do pobrania

 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl