Złóż wniosek Zaloguj się
Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Pożyczka Gotówkowa to produkt idealny dla Ciebie, jeśli chcesz zyskać gotówkę, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel, dzięki której zrealizujesz zarówno duże, jak i małe plany.

 

Zalety

do-160-tys
Nawet do 160 tysięcy
złotych na dowolny cel!
wygodna-rata
Okres kredytowania
od 4 do 120 miesięcy!
decyzja-w-15-minut
Szybka decyzja kredytowa –
wstępna informacja
nawet w 15 minut!

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 31,87%.

Wybierając tę pożyczkę, masz możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, a także otrzymania atrakcyjnych obniżek oprocentowania m.in. za wpływ dochodu, staż członkowski czy dobrą historię kredytową.

Jeśli potrzebujesz przerwy w spłacie rat, po spełnieniu określonych warunków możesz skorzystać z wakacji kredytowych (szczegóły w placówkach Kasy).

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

 

Aby przejść do formularza kliknij

lub

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

*imię:
 
*nazwisko:
 
*telefon:
 
*e-mail:
 
godzina:
 
* Wypełnienie formularza wskazuje, że jesteś zainteresowany usługami świadczonymi przy pomocy serwisu www, na którym się znajdujesz. Pola wymagane oznaczono symbolem gwiazdki. Podanie swoich danych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Panem/ią.
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (Informacje dostępne tutaj >>), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
 
 
Wyślij prośbę o kontakt
 

Jak otrzymać?

Wypełnij

formularz kontaktowy
Wpelnij-form

W wybranym przez Ciebie terminie, nasz ekspert skontaktuje się z Tobą telefonicznie i przybliży ofertę Kasy.

Telefoniczna

rozmowa z ekspertem
Zadzwon-do-nas

Podczas rozmowy ekspert zada Ci kilka pytań związanych z Twoją obecną sytuacją finansową. Odpowiedzi na pytania pomogą wstępnie oszacować Twoją zdolność kredytową, dzięki czemu decyzja kredytowa zapadnie znacznie szybciej. Aby sfinalizować Twoje plany, ekspert umówi Cię na wizytę w najbliższej placówce Kasy Stefczyka.

Weź pożyczkę

i realizuj swoje plany!
kciuk

Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości. Zabierz ze sobą dokumenty, które wskazał ekspert podczas rozmowy telefonicznej. Jeśli potrzebujesz zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodzie, formularz do pobrania znajdziesz tutaj. Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku pożyczki udzielimy nawet w ciągu jednego dnia.

 

Pliki do pobrania

 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl