Płać kartą i patrz,
jak nawet 150 zł
miesięcznie wraca
na Twoje konto!

Płać kartą Visa w aptekach, kinach oraz na stacjach benzynowych
i patrz, jak wracają co Ciebie pieniądze.

Promocja Kasa Wraca - grafika tytułowa

Zapisz się do promocji

* * * * * * * *
Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), SKOK Stefczyka informuje o tym że:

Załóż konto IKS Classic i zacznij korzystać z promocji

Poznaj inne korzyści płynące z posiadania konta IKS Classic:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku w miesiącu kalendarzowym, w którym suma wpływów zewnętrznych (z rachunków innych niż Twoje własne w Kasie) wynosiła min. 2000zł.
  • 0 zł polecenie przelewu przez internet (z wyłączeniem polecenia przelewu do ZUS i US) w ramach usługi bankowości elektronicznej.
  • 0 zł wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach Kasy.
  • 0 zł wypłaty gotówki z ogólnopolskiej sieci bankomatów w placówkach Kasy oznaczonych logo SKOK24.

Załóż konto IKS Classic, a następnie zapisz się do promocji

Odwiedź naszą placówkę lub wypełnij formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą:

(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)

Chcesz mieć dostęp do ofert specjalnych, promocji oraz konkursów przed innymi? Zaznacz poniższe dodatkowe oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez SKOK informacji handlowych związanych z aktualną działalnością oraz dotyczących nowych usług i produktów oferowanych przez SKOK, jak również innych podmiotów powiązanych osobowo, kapitałowo lub systemowo ze SKOK* - zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczenie usług drogą elektroniczną oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne - poprzez następujące kanały komunikacji:
(opcjonalny)

Czas trwania promocji od 31.01.2020 r. do odwołania

Jakie warunki należy spełnić, aby przystąpić do promocji?

  • Posiadać rachunek płatniczy IKS Classic lub IKS Senior oraz wydaną do niego aktywną kartę płatniczą VISA. (Konto IKS Classic i Konto IKS Senior założysz w najbliższej placówce. Listę wszystkich placówek znajdziesz tutaj.
  • Posiadać miesięczny wpływ na rachunek płatniczy w Kasie  w kwocie nie niższej niż 500 zł z rachunku innego niż własny w Kasie.
  • Zalogować się, samodzielnie lub w Placówce Kasy lub telefonicznie*, do aplikacji dedykowanej promocji – przystąpić do promocji, wyrazić wszystkie wymagane zgody marketingowe, zgody związane z promocją oraz potwierdzić fakt zapoznania się z regulaminem promocji.
  • Wykonać transakcję bezgotówkową (płatność kartą płatniczą Visa wydaną do rachunku płatniczego) na kwotę nie niższą niż 100 zł (jednorazowa transakcja) na stacji benzynowej lub w aptece lub w kinie. 

 

Konto oznacza rachunek płatniczy.
Karta oznacza debetową, zbliżeniową kartę płatniczą.

* Za pośrednictwem dowolnej Placówki Kasy Stefczyka lub dzwoniąc na numer telefonu: 801 600 100 lub 58 782 93 00. Koszt według taryfy operatora.

Pliki do pobrania

Nie udało Ci się znaleźć dokumentu? Przejdź do wyszukiwarki dokumentów.