Aż 5,60% w skali roku
na Lokacie na nowe środki

Masz środki, których nie zdeponowałeś dotąd w Kasie?
Ulokuj je na wysokooprocentowanej lokacie i ciesz się pewnym zyskiem! Lokatę załóż jak Ci wygodnie: w placówce, na infolinii lub w swojej Bankowości Elektronicznej.

Lokata na nowe środki. Slider. Kasa Stefczyka.

O lokacie

Masz oszczędności i zastanawiasz się, czy mogłyby przynosić większy zysk? A może trzymasz gotówkę w przysłowiowej skarpecie i obawiasz się
o bezpieczeństwo swoich pieniędzy? Teraz możesz bezpiecznie ulokować swoje oszczędności w Kasie Stefczyka i cieszyć się konkretnym i pewnym zyskiem!

Wybierz Lokatę na nowe środki z atrakcyjnym oprocentowaniem!

  • oprocentowanie stałe do 5,60% w skali roku

  • okres trwania lokaty: do 12 miesięcy

  • kwota, którą możesz ulokować: od 300 do aż 100 000 zł!

Co jeszcze zyskujesz?

  • gwarancję, że w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty otrzymasz pełny, wpłacony kapitał.

  • wygodny dostęp do środków, bo po zakończeniu lokaty Twój kapitał wraz z odsetkami zostaje automatycznie przelany na Twój rachunek płatniczy w Kasie

  • bezpieczeństwo, ponieważ środki zgromadzone na rachunku w Kasie są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do kwoty o równowartości 100 000 euro. Szczegóły i wyłączenia zawarte są w ustawie o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym. Dowiedz się więcej tutaj. 

Dysponujesz większym budżetem?
Możesz założyć więcej niż jedną lokatę, ponieważ limit 100 000 zł dostępny jest dla każdego z okresów trwania lokaty. Wyjątek stanowi Lokata Mobilna na nowe środki, dla której kwota maksymalna to 50 000 zł.
Łącznie na Lokatach na nowe środki, e-Lokatach na nowe środki oraz Lokacie Mobilnej na nowe środki możesz zdeponować aż 1 000 000 zł.

Okres oszczędzania Oprocentowanie w skali roku
1 miesiąc
3,80%
3 miesiące
5,60%
6 miesięcy
5,30%
9 miesięcy
5,00%
12 miesięcy
4,70%

Czym są "nowe środki"?

Porównamy saldo wszystkich Twoich rachunków w dniu zakładania lokaty z saldem wszystkich Twoich rachunków w Kasie Stefczyka na koniec 10. dnia poprzedniego miesiąca. "Nowe środki" to nadwyżka pomiędzy tymi dwiema kwotami (z wyłączeniem salda już założonych lokat na nowe środki). Przykład: jeśli 10 października Twoje wszystkie środki ulokowane w Kasie wynosiły 4000 zł, a 1 listopada masz na kontach łącznie 10 000 zł, to 6000 zł możesz ulokować na Lokacie na nowe środki. Pamiętaj, że środki, które chcesz ulokować, muszą znajdować się na rachunku IKS najpóźniej w dniu zawierania Umowy o lokatę.

Za rachunki uznaje się rachunek płatniczy IKS, rachunek płatniczy systematycznego oszczędzania "Książeczka", rachunek lokaty oraz rachunek oszczędnościowy.

Jak założyć lokatę?

 

Ikona - jak założyć - wypełnij formularz

Wypełniając poniższy formularz. Nasz ekspert oddzwoni do Ciebie
i umówi na spotkanie w placówce.

 

Ikona - zadzwoń

Telefonicznie 801 600 100
Nasz konsultant założy zdalnie wybrany przez Ciebie wariant
(koszt wg taryfy operatora).

 

Ikona przyjdź do placówki - Kasa Stefczyka

Osobiście w placówce. Znajdź najbliższą placówkę tutaj.

 

ikona komfortowa obsługa konta

W swojej Bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Kasa Stefczyka Online. Zaloguj się tutaj.

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)

Chcesz mieć dostęp do ofert specjalnych, promocji oraz konkursów przed innymi? Zaznacz poniższe dodatkowe oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez SKOK informacji handlowych związanych z aktualną działalnością oraz dotyczących nowych usług i produktów oferowanych przez SKOK, jak również innych podmiotów powiązanych osobowo, kapitałowo lub systemowo ze SKOK.- zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczenie usług drogą elektroniczną oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r.
(opcjonalny)

FAQ

Jest to produkt oferowany przez instytucje finansowe, polega na zdeponowaniu środków pieniężnych na określony czas.
Po jego upływie osoba wpłacająca pieniądze otrzymuje je z powrotem wraz z odsetkami.

Jest to lokata przeznaczona na środki, które dotychczas nie zostały zdeponowane w Kasie Stefczyka. Lokata na nowe środki w Kasie Stefczyka zapewnia bezpieczeństwo środków oraz wygodny dostęp do nich – po zakończeniu lokaty, kapitał wraz z odsetkami zostanie automatycznie
przelany na Twój rachunek płatniczy IKS w Kasie Stefczyka.

Lokata, inaczej niż rachunek oszczędnościowy, jest ograniczona czasowo. Inna różnica jest taka, że środki na lokacie na czas jej trwania zostają zamrożone, podczas gdy rachunek oszczędnościowy daje możliwość swobodnego wpłacania i wypłacania środków. Oprocentowanie przeważnie
jest wyższe na lokatach niż na rachunkach oszczędnościowych.


Masz pytania? Zapoznaj się z listą najczęściej zadawanych pytań.