Lokata Kapitalna z oprocentowaniem do 4,8%
w skali roku

Skorzystaj z okazji i obierz kurs na zarabianie na konkurencyjnej lokacie!

  • oprocentowanie stałe w skali roku 4,3% na lokacie 3 miesięcznej, a 4,8% na lokacie 12 miesięcznej

  • możesz ulokować do 200 000 zł

  • dostępna w placówkach, na infolinii i Bankowości Internetowej

Nowa lokata kapitalna Slider Kasa Stefczyka

Ikona - atrakcyjne oprocentowanie

Pewne, stałe oprocentowanie: 4,3% w skali roku
na lokacie 3-miesięcznej i 4,8% w skali roku
na lokacie 12-miesięcznej

Ikona - dogodny okres kredytowania

Okres oszczędzania: 3 lub 12 miesięcy


Szybka Pożyczka Odnawialna. Ikona - kwota. Kasa Stefczyka.

Kwota maksymalna: 200 000 zł


Pamiętaj, że posiadanie środków na lokacie jest nie tylko opłacalne, ale także bezpieczne dzięki Gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, który chroni środki do kwoty 100 000 euro.

Do środków masz wygodny dostęp. Po zakończeniu lokaty Twój kapitał wraz z odsetkami zostanie automatycznie przelany na Twój rachunek płatniczy w Kasie Stefczyka.

Lokatę Kapitalną możesz założyć w placówce lub na infolinii, natomiast e-Lokatę Kapitalną w swojej bankowości internetowej.

 

Okres oszczędzania Oprocentowanie w skali roku
3 miesiące
4,3%
12 miesięcy
4,8%

Jak założyć Lokatę Kapitalną?

Ikona - jak założyć - wypełnij formularz

Wypełnij formularz kontaktowy, dostępny poniżej, a nasz ekspert oddzwoni
do Ciebie i umówi na spotkanie w celu założenia lokaty.

Ikona - zadzwoń

Zadzwoń pod numer infolinii 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora) w dogodnym dla Ciebie momencie, a nasz konsultant przedstawi szczegóły oferty i zaprosi na spotkanie
z ekspertem.

Ikona przyjdź do placówki - Kasa Stefczyka

Przyjdź do placówki, aby dopełnić formalności
i na miejscu założyć lokatę. Znajdź najbliższą placówkę tutaj.

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)

Chcesz mieć dostęp do ofert specjalnych, promocji oraz konkursów przed innymi? Zaznacz poniższe dodatkowe oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez SKOK informacji handlowych związanych z aktualną działalnością oraz dotyczących nowych usług i produktów oferowanych przez SKOK, jak również innych podmiotów powiązanych osobowo, kapitałowo lub systemowo ze SKOK.- zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczenie usług drogą elektroniczną oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r.
(opcjonalny)

Klient może posiadać dwie aktywne Lokaty Kapitalne na 3 miesiące i dwie aktywne na 12 miesięcy (każda do kwoty maksymalnej). Szczegółowe informacje na temat warunków uzyskania produktu w placówkach Kasy.

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego i wizyty w placówce:

FAQ Lokata Kapitalna

Jest to produkt oferowany przez instytucje finansowe, który pozwala na bezpieczne ulokowanie pieniędzy, a także ich pomnażanie. Polega na zdeponowaniu środków pieniężnych na umówiony czas i określone w ofercie oprocentowanie.
Po zakończeniu lokaty pieniądze wracają do klienta wraz z odsetkami.

Porównamy Twoje saldo wszystkich rachunków w dniu zakładania lokaty, z saldem Twoich wszystkich rachunków w Kasie na koniec 10-go dnia poprzedniego miesiąca (za rachunki uznajemy rachunek płatniczy IKS, rachunek płatniczy systematycznego oszczędzania "Książeczka", rachunek lokaty). „Nowe środki” to nadwyżka pomiędzy tymi dwoma kwotami, np. jeśli 10-go września Twoje środki ulokowane w Kasie wynosiły łącznie 4 000 zł, a 1-go października masz na kontach łącznie 10 000 zł, to 6 000 zł możesz ulokować na Lokacie na nowe środki PLUS. Pamiętaj, że środki, które chcesz ulokować muszą znajdować się na rachunku IKS najpóźniej w dniu zawierania Umowy o lokatę.

W każdej chwili istnieje możliwość wycofania swoich środków, natomiast wypłata przed upływem okresu, na jaki zawarto umowę lokaty, jest równoznaczna z zerwaniem lokaty. W przypadku zerwania lokaty w Kasie Stefczyka wypłacane jest 10% odsetek należnych na dany dzień.

Lokata w przeciwieństwie do rachunku oszczędnościowego, jest zawierana na czas określony. Ponadto środki na lokacie są zamrożone na czas jej trwania, podczas gdy rachunek oszczędnościowy daje możliwość swobodnego wpłacania i wypłacania środków. Oprocentowanie na lokatach przeważnie jest dużo wyższe niż na rachunkach oszczędnościowych.

Oprocentowanie stałe jest to oprocentowanie, którego wysokość jest ustalona w umowie lokaty i nie zmienia się przez cały okres trwania lokaty. Oprocentowanie zmienne natomiast to oprocentowanie, które ulega wahaniom pod wpływem zmian stóp procentowych wprowadzanych przez Radę Polityki Pieniężnej. Oznacza to, że oprocentowanie może wzrosnąć (wówczas nasz zysk jest wyższy) lub zmaleć (wówczas nasz zysk jest niższy).


Masz pytania? Zapoznaj się z listą najczęściej zadawanych pytań.

Pliki do pobrania

Nie udało Ci się znaleźć dokumentu? Przejdź do wyszukiwarki dokumentów tutaj.