Linia Pożyczkowa

Swoboda korzystania z gotówki przez cały rok - wypłacaj ile potrzebujesz!

  • Stały dostęp do środków - od 500 zł do 25 000 zł

  • Odsetki wyłącznie od wykorzystanej kwoty

  • Automatyczne odnowienie limitu po 12 miesiącach

Linia pożyczkowa. Slider. Kasa Stefczyka.

Poznaj Linię Pożyczkową w Kasie Stefczyka

RRSO: 21,05%

Potrzebujesz gotówki na codzienne wydatki? Możesz skorzystać z Linii Pożyczkowej, która daje Ci stały dostęp do środków i korzystne warunki spłaty. Miesięcznie spłacasz tylko 2% pożyczonej kwoty plus odsetki. Po 12 miesiącach obowiązywania umowy dostęp do środków może automatycznie się odnowić, pod warunkiem, że nie występuje opóźnienie w spłacie. Każde zasilenie Rachunku IKS automatycznie zmniejsza zadłużenie na Linii Pożyczkowej. Spłata pożyczonych środków ponownie powiększa limit dostępnej gotówki. Linia Pożyczkowa daje Ci łatwy dostęp do pieniędzy, nawet w niespodziewanych sytuacjach.

 

Ikona. 25 tys. pożyczki. Kasa Stefczyka.

Kwota do 25 tys. zł

 

Szybka Pożyczka Odnawialna. Ikona - oprocentowanie. Kasa Stefczyka.

Oprocentowanie zmienne 15%

 

Ikona. Prowizja 5 procent. Kasa Stefczyka.

Prowizja 5% w pierwszym roku

Warunki Linii Pożyczkowej

Jednym z warunków otrzymania linii jest comiesięczny wpływ na rachunek w Kasie w kwocie minimum 1000 zł, przez okres przynajmniej trzech miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku. Kwota linii nie może przekraczać trzykrotności dochodów netto Wnioskodawcy. Spłata linii odbywa się w postaci comiesięcznych wpłat na Rachunek IKS w minimalnej wysokości 2% wykorzystanej kwoty pożyczki w ramach limitu powiększonej o należne odsetki od kwoty wykorzystanej pożyczki w ramach limitu. Wpłata powinna zostać dokonana najpóźniej w ostatnim dniu roboczym każdego miesiąca.

Jak zawnioskować o Linię Pożyczkową?

 

ikona-wniosek-bez-wychodzenia.png

Wypełnij poniższy wniosek online

 

Ikona - elastyczna kwota

Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb
i możliwości

 

Ikona. Przyznanie linii pożyczkowej. Kasa Stefczyka.

Poinformujemy Cię o decyzji
przyznania Linii Pożyczkowej

 

Ikona. Linia pożyczkowa w rachunku. Kasa Stefczyka.

Linia Pożyczkowa zostanie aktywowana
na Twoim rachunku płatniczym

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)

Chcesz mieć dostęp do ofert specjalnych, promocji oraz konkursów przed innymi? Zaznacz poniższe dodatkowe oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez SKOK informacji handlowych związanych z aktualną działalnością oraz dotyczących nowych usług i produktów oferowanych przez SKOK, jak również innych podmiotów powiązanych osobowo, kapitałowo lub systemowo ze SKOK* - zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczenie usług drogą elektroniczną oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne - poprzez następujące kanały komunikacji:
(opcjonalny)

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego i wizyty w placówce:

Konto oznacza rachunek płatniczy. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Przykład reprezentatywny z dnia 29.02.2024 r. dla Linii Pożyczkowej (kredyt w rachunku płatniczym): Całkowita kwota kredytu wynosi 3 000 zł. Czas trwania umowy: 12 miesięcy (z możliwością odnowienia). Zmienna roczna stopa oprocentowania wynosi 15,00%. Prowizja: 150 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 21,05%. Całkowita kwota do zapłaty: 3 600,01 zł, w tym odsetki: 450,01 zł, przy założeniu, że: całkowita kwota kredytu została wypłacona od razu i w całości w dniu zawarcia umowy na cały okres jej obowiązywania; spłata odsetek – miesięcznie, spłata kapitału jednorazowo na koniec okresu trwania umowy.

Poznaj również inne produkty Kasy Stefczyka:

Najczęściej zadawane pytania:

Linia Pożyczkowa w Kasie Stefczyka to kredyt w rachunku płatniczym. To określony limit środków, które po podpisaniu umowy kredytowej możesz wykorzystać w razie potrzeby.

Każdy wpływ na Twój rachunek płatniczy spłaca Linię Pożyczkową, czyli kredyt w rachunku, i ponownie zwiększa limit dostępnych środków.

Decyzja o przyznaniu Linii Pożyczkowej zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Jednym z warunków przyznania Linii Pożyczkowej w Kasie Stefczyka jest comiesięczny wpływ na rachunek płatniczy w Kasie w kwocie minimum 1000 zł – przez okres co najmniej trzech miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o przyznanie Linii.

Kwota Linii Pożyczkowej nie może przekraczać trzykrotności Twoich dochodów netto i nie może być wyższa niż 25 000 zł. Minimalna kwota przyznanego limitu w rachunku płatniczym to 500 zł.

Linia Pożyczkowa w Kasie Stefczyka przyznawana jest na 12 miesięcy – z możliwością automatycznego jej odnowienia po upływie tego okresu. Automatyczne odnowienie Linii na kolejny rok nastąpi, jeśli w dniu odnowienia nie występuje opóźnienie w spłacie.

Aby otrzymać Linię Pożyczkową w rachunku płatniczym w Kasie Stefczyka, należy złożyć wniosek o przyznanie Linii. Możesz to zrobić online, telefonicznie lub osobiście w placówce Kasy. Jeśli wniosek o przyznanie Linii zostanie rozpatrzony pozytywnie, po zawarciu umowy Linia zostanie aktywowana na Twoim rachunku płatniczym.

Na koszty Linii Pożyczkowej składają się:

- Prowizja w pierwszym roku (pobierana automatycznie w momencie uruchomienia środków z linii) – wynosi 5%
- Prowizja za przedłużenie na kolejny okres roczny (pobierana automatycznie po 12 miesiącach od dnia podpisania umowy) – wynosi 1,49%
- Oprocentowanie zmienne 15%

Tabela opłat i prowizji

To funkcjonalność pozwalająca na zdalne pobranie Twoich elektronicznych wyciągów w celu potwierdzenia dochodów.

Główne korzyści płynące z Kontomatik

  • Nie musisz donosić, żadnych dokumentów dochodowych. Wniosek możesz złożyć nie wychodząc z domu.
  • Nie musisz drukować, skanować czy fatygować się do swojego Banku po wyciągi.
  • Twoja decyzja kredytowa będzie podjęta bardzo szybko.
  • Będziesz mógł czuć się komfortowo ponieważ cały proces jest bardzo bezpieczny.

Czy Kontomatik jest bezpieczny?

Wszystkie dane przesyłane są bezpiecznym i szyfrowanym połączeniem. Nikt nie będzie miał dostępu do Twojego loginu i hasła. Logowanie odbywa się z wykorzystaniem specjalnej, bezpiecznej i zgodnej z prawem technologii poprzez dedykowane API. Podczas logowania nie będzie możliwe wykonanie żadnego przelewu z Twojego konta  oraz nie zostaną nigdzie zapisane ani pobrane dane do logowania.


Masz pytania? Zapoznaj się z listą najczęściej zadawanych pytań.

Pliki do pobrania

Nie udało Ci się znaleźć dokumentu? Przejdź do wyszukiwarki dokumentów tutaj.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym Słowniczkiem pojęć.