Za co cenię Kasę Stefczyka?

Zapytaliśmy kilku jej Członków, dlaczego zdecydowali się przystąpić do naszej Kasy i co najbardziej sobie cenią.


Kasa Stefczyka - opinie Członków:


Jan Wilk (korzysta z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. Warszawskiej 22/1 w Żaganiu):

– Od dawna jestem Członkiem Kasy Stefczyka. Zanim podjąłem decyzję o przystąpieniu do spółdzielczej kasy - najpierw wszystko dokładnie sprawdziłem. Okazało się, że Kasa Stefczyka miała wtedy (i nadal ma) bardzo korzystną ofertę, dlatego skorzystałem z jej usług i zostałem, bo dla mnie najbardziej liczy się dobra oferta i fachowość. Od kiedy ponad pięć lat temu zacząłem korzystać z usług Kasy (brałem tu kredyty i pożyczki), nigdy nie było żadnych problemów, wszystko było szybko i sprawnie załatwione. Nie lubię marnować czasu więc bardzo cenię szybkość załatwiania spraw w Kasie. Z przynależności do Kasy mam też dodatkowe korzyści, bo jak biorę kredyt to za staż członkowski mam obniżone oprocentowanie czyli dostaję tańszy kredyt. Dobrze, że to polska instytucja, bo wiadomo, że to co polskie powinno zostawać w Polsce, żeby zarabiali Polacy, a nie obce banki,

Chcę zaznaczyć, że w mojej placówce przy ul. Warszawskiej w Żaganiu jest bardzo miła obsługa. W skali od jednego do pięciu oceniam ją na piątkę.

05.01.2015 r.


 

Jadwiga Wiśniewska (korzysta z usług placówki partnerskiej Kasy Stefczyka przy ul. Rybackiej 1B w Piszu):

– Minęły już cztery lata od kiedy zostałam Członkiem Kasy Stefczyka. Wybrałam Kasę Stefczyka bo tu wszystko jest po prostu przyjemne. Tu człowiek bardzo dobrze się czuje i jest ciepło przyjmowany. Nigdy nie poczułam się tu jak jakiś petent który komuś przeszkadza. O obsłudze w mojej placówce mogę mówić jedynie w samych superlatywach. Są bardzo serdeczni i mili. Zawsze sprawnie załatwiają moje sprawy. Zawsze cierpliwie odpowiadają na wszelkie pytania. Tłumaczą mi trudne finansowe sprawy i doradzają jakie rozwiązanie będzie dla mnie najkorzystniejsze. Ponieważ należę do Kasy już sporo czasu, to wiem, że ich rady okazują się dla mnie naprawdę dobre. Jestem bardzo zadowolona z tego, że należę do Kasy i nie zamierzam tego zmieniać. Na dodatek jestem patriotką, więc spore znaczenie ma dla mnie fakt, że to jest polska instytucja z polskim kapitałem.

Rozpoczyna się nowy rok i z tej okazji życzę pracownikom mojej placówki Kasy przy ul. Rybackiej w Piszu i wszystkim Członkom Kasy Stefczyka żeby rok 2015 była dla wszystkich szczęśliwy.

05.01.2015 r.


 

Adam Józefiak (korzysta z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. Rynek 2 w Nakle nad Notecią):

– Najpierw był jeden bank komercyjny, najczęściej z długimi kolejkami do kas. Potem drugi, którego „uzdrawiacze” z dnia na dzień, bez pytania klientów, podnieśli opłatę za prowadzenie konta z 10 do 100 zł za miesiąc. Kiedy się z nimi żegnałem, dowiedziałem się, że nie są zainteresowani drobnymi ciułaczami, bo ich interesują tylko klienci z dużą kasą.

Na moje szczęście była jeszcze Kasa Stefczyka, która zaoferowała nie tylko niższe koszty obsługi konta bankowego, ale i wyższe niż w bankach komercyjnych oprocentowanie wkładów. Przyjemna i kompetentna obsługa jest w stanie zadowolić nawet bardzo wymagających klientów. Oczekujący nie muszą długo czekać, w poczekalni Kasy mają gdzie usiąść i przy stoliku wypełnić potrzebny druczek. W tej instytucji jej Członkowie traktowani są podmiotowo. Podoba mi się też wspieranie licznych inicjatyw w dziedzinie naszej narodowej kultury, pomocy poszkodowanym i chorym, dla których nasz rząd nie znajduje pieniędzy.

W ostatnich latach „reformatorzy” instytucji bankowych coraz bardziej troszczą się o kondycję Kasy Stefczyka, aby nie była lepsza od kondycji dużych banków, i aby nie wspierała inicjatyw zgodnych z poglądami PiS, bo przecież Kasę wspierał i współtworzył śp. Lech Kaczyński.

Dziękuję Kasie Stefczyka za dotychczasową pozytywną i wyróżniającą działalność.

24.11.2014 r.


 

Stefania Łopacińska (korzysta z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. Sienkiewicza 61 w Siedlcach):

– Do Kasy Stefczyka zapisałam się prawie ćwierć wieku temu – jestem jej Członkiem od samego początku. Wybrałam instytucję spółdzielczą, a nie bank, bo po prostu mam zaufanie do SKOK-ów. Przez tyle lat nigdy nie zawiodłam się na mojej Kasie, dlatego niezmiennie jestem jej Członkiem. Po co zmieniać, skoro jest dobrze? Zawsze było dobrze, a teraz jest jeszcze lepiej, bo wygodniej i ładniej. W Kasie korzystam praktycznie ze wszystkiego, co się da i jestem bardzo zadowolona.

Obsługę w mojej placówce zawsze oceniam „na dziesięć” w pięciostopniowej skali. Paniom w niej pracującym życzę dużo zdrowia, wiele radości w życiu i jeszcze więcej sukcesów w pracy. Napisałam nawet dla nich wiersz:
„Czy to w lipcu, czy też w maju,
my czujemy się jak w raju,
przyjmowani jak książęta
każdy nasz SKOK zapamięta.
Ten, co progi ich przekroczył,
w mig się nimi zauroczył”.

24.11.2014 r.


 

Aleksandra Patelska (korzysta z usług placówki partnerskiej Kasy Stefczyka przy ul. Pocztowej 3 w Namysłowie):

- Właśnie mija okrągła rocznica – 5 lat temu zapisałam się do Kasy Stefczyka. Do tej instytucji finansowej mam po prostu największe zaufanie, bo tu nikt nie próbuje mnie oszukać. Nie obiecuje mi czegoś, co potem nie będzie miało pokrycia w rzeczywistości. Przez minione 5 lat miałam okazję się o tym przekonać i to są moje wnioski. Te panie zawsze mówią mi prawdę, więc nie jestem narażona na przykre niespodzianki i to się liczy. Ja już wolę prawdę, obojętne jaka ona jest. Obsługa jest przede wszystkim szczera. Oni mnie nie naciągają na nic na siłę, a wręcz proszą żebym rozważyła, czy stać mnie na to czy tamto, jeżeli chciałabym posunąć się za daleko. Ja tu mam wszystko – mówiąc kolokwialnie – „kawa na ławę”. Panie w placówce w ciągu tych pięciu lat zmieniały się (teraz od dwóch lat jest pani Jadzia Drewnikowska), ale zawsze były bardzo grzeczne i kompetentne. Do mojej placówki po prostu przyjemnie się przychodzi. Życzę paniom w dalszym ciągu takiej formy, jak teraz, bo na pewno Kasa Stefczyka pozyska sobie w ten sposób nowych Członków. Życzę im zdrowia i wszystkiego czego sobie życzą, np. awansu, bo im się należy.

24.09.2014 r.


 

Maciej Michał Ciesielski (korzysta z usług placówki partnerskiej Kasy Stefczyka przy ul. Wolności 68 w Częstochowie):

- Członkiem Kasy Stefczyka jestem od niedawna – niecały rok. Dlaczego wybrałem SKOK, a nie bank komercyjny? Miałem taką sytuację, że mimo tego, że w banku już wcześniej wziąłem pożyczkę, nagle potrzebne mi były dodatkowe pieniądze. W banku powiedzieli mi, że muszę czekać na załatwienie nowej pożyczki, a w Kasie Stefczyka dostałem ją od razu. Zostałem tutaj i jestem bardzo zadowolony. Dobrze oceniam obsługę w mojej placówce Kasy. Jeśli mam jakieś pytania, wątpliwości – panie grzecznie odpowiedzą i wszystko wytłumaczą. Duże znaczenie ma dla mnie fakt, że placówka mieści się blisko mojego domu. Mam już siedemdziesiąt lat i dość ciężko mi się poruszać. Do placówki Kasy mam raptem 200 m, więc to dla mnie duża wygoda.

24.09.2014 r.


 

Dorota Klimczyk (korzysta z usług placówki partnerskiej Kasy Stefczyka przy ul. Piłsudskiego 3 w Miechowie):

- Od dziesięciu lat jestem Członkiem Kasy. Miałam rachunek rozliczeniowy w innym banku, ale jak Kasa Stefczyka otworzyła placówkę blisko mojego miejsca zamieszkania, to się przeniosłam. Blisko znaczy dla mnie lepiej, bo wygodniej, na dodatek placówka w Miechowie rozwija się. Lokal jest teraz wspaniały, a obsługa niezmiennie profesjonalna, a na dodatek to przyjaźni ludzie. Zawsze potrafią mi doradzić jak potrzebuję np. pożyczyć pieniądze. Nie zostawią człowieka bez pomocy. Podoba mi się tu oprocentowanie lokat, podobają mi się możliwe obniżki oprocentowania kredytów. Teraz otworzyłam linię kredytową – mimo, że jestem emerytką dostałam tę usługę i jestem bardzo zadowolona. Rachunki też tu płacę. W Kasie Stefczyka cenię również to, że jest to polska Kasa z tradycjami. Paniom z mojej placówki życzę dalszego rozwoju i dalszej tak owocnej współpracy w Członkami Kasy. Wszystkiego dobrego.

12.08.2014 r.


 

Sylwia Junka (korzysta z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. Jana Pawła II 2 A w Głubczycach):

– Kasę Stefczyka cenię za rzetelną obsługę, szczerość przekazywanych informacji oraz minimum formalności. Pracownicy zawsze służą pomocą w wypełnianiu dokumentów i udzielają wyczerpujących informacji. Jestem Członkiem Kasy od wielu lat, mimo to porównuję jej oferty z propozycjami innych instytucji. Okazuje się, że zawsze oferta Kasy Stefczyka jest najkorzystniejsza, więc zawsze korzystam z jej usług.

10.07.2014 r.


 

Wiesława Hryckiewicz (korzysta z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. Jana Pawła II 2 A w Głubczycach):

– Kasę Stefczyka cenię za wysoką jakość obsługi klienta. Pracownicy placówki w Głubczycach są zawsze mili, uśmiechnięci, zawsze służą pomocą i wyczerpująco odpowiadają na wszelkie pytania dotyczące finansów. W mojej Kasie można zawsze szybko załatwić pożyczkę bez zbędnych formalności, dlatego od wielu lat jestem jej Członkiem. Posiadam tu rachunek rozliczeniowy i jestem bardzo zadowolona z usług Kasy.

10.07.2014 r.


 

Anna Parysz i Anna Bury-Filipiak (korzystają z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. Dworcowej 1A w Brzeszczach):

- Kilka lat temu zostałyśmy Członkami Kasy - przez sentyment do wszystkiego co polskie, bo Kasa zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom prostego człowieka i oferuje pomoc w trudnej sytuacji finansowej. Do Kasy Stefczyka przychodzi nasza emerytura, posiadamy również książeczki systematycznego oszczędzania. Najistotniejszym faktem jest to, że mamy zaufanie do Kasy. Poza tym lubimy czytać gazetę „ Czas Stefczyka”. Zawsze dowiadujemy się co się dzieje w Kasie a także w Polsce.

16.06.2014 r.

Anna Bury-Filipiak w naszej placówce w Brzeszczach:

Lubimy tutaj przychodzić, bo sprawy załatwiane są bardzo szybko i sprawnie. Wielkim magnesem, które przyciąga do Kasy w Brzeszczach są pracownicy, którzy sympatycznie witają, obsługują i po prostu dbają o Członków.

16.06.2014 r.


 

Genowefa Stachyra (korzysta z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. Piłsudskiego 60 w Puławach):

– Moja przygoda z Kasą Stefczyka rozpoczęła się dwa lata temu. Wnuczka Julia przyniosła do domu gazetę „Czas Stefczyka”. Dostała ją w szkole podstawowej, na lekcji o bezpieczeństwie, zorganizowanej wspólnie z policją przez pracowników placówki Kasy w Puławach. Wybrałam się więc do tej Kasy i spotkałam bardzo miłe panie – sympatyczne i grzeczne. Zaraz po tym przeniosłam swoje konto z banku do Kasy Stefczyka. Śmiało mogę powiedzieć, że usługi tu oferowane oceniam bardzo dobrze, bo np. pożyczki są na niższy procent. Ja na razie nie biorę, ale jak trzeba będzie pożyczyć, to przyjdę właśnie do Kasy.

Poprzednio, jak byłam klientką banku, zdarzało mi się tak długo czekać w kolejce, że wychodziłam, nie doczekawszy się. W banku nikt się nie uśmiechał, a w Kasie witają mnie z promiennym uśmiechem. Tu ludzie są mili i profesjonalnie, przystępnie wszystko tłumaczą. Na dodatek zapraszają mnie na różne imprezy. Byłam na urodzinach placówki, spotkaniach opłatkowych, festynach dla dzieci. Duże znaczenie ma też dla mnie fakt, że Kasa jest polską instytucją z polskim kapitałem.

Chce podkreślić, że pracownicy Kasy Stefczyka w Puławach są wyjątkowi i zasługują na szacunek. Życzę Kasie dalszego rozwoju, a pracownikom sukcesów w pracy, pomyślności w życiu osobistym i spełnienia wszelkich marzeń.


02.04.2014 r.


 

Jerzy Maksajdowski (korzysta z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. Wybickiego 24/26 w Grudziądzu):

– Jestem już ponad trzy lata Członkiem Kasy Stefczyka. Mój wybór był patriotycznym odruchem. Dawno temu, kiedy byłem jeszcze chłopcem, przeczytałem „Pamiętniki bezrobotnych”. Tam trafiłem na nazwisko Stefczyka. Do dzisiaj kojarzę Franciszka Stefczyka jako osobę, która walczyła z lichwą w Polsce. Kasa Stefczyka moim zdaniem traktuje prostego człowieka w sposób bardzo uczciwy – nie uprawia lichwy, a wręcz przeciwnie. Poza tym bardzo lubię czytać gazetę „Czas Stefczyka”, która oferuje ogrom ciekawych informacji, zarówno związanych z możliwością wzięcia pożyczek, ubezpieczenia się, ale przede wszystkim przedstawia mnóstwo ciekawych tematów historycznych, które w innych gazetach w ogóle nie są pokazywane. To tematy o prawdzie, o trudnym okupacyjnym życiu wojennym, o Żołnierzach Wyklętych, których tak pięknie eksponujecie. To jest tak wielkim magnesem, że coraz więcej rodzin przystępuje do Kasy Stefczyka. Gdzie tylko mogę namawiam ludzi, aby zapisywali się do Kasy, bo jest ona przychylna ludziom niezbyt bogatym, a przede wszystkim jest to polska instytucja i to bardzo cenię. W zeszłym roku namówiłem na korzystanie z usług Kasy Stefczyka jedenaście rodzin z osiedla. I prosiłem, żeby informowali swoich bliskich, że istnieją takie nasze spółdzielcze kasy, które służą interesowi narodowemu. Gdy wchodzę do mojej placówki w Grudziądzu, widzę uśmiech, jest sympatycznie, panie tam o mnie po prostu dbają. Rozmowa jest prowadzona w szczery sposób. Tu jest po prostu bardzo przychylna atmosfera. W bankach tego nie ma. Tam obsługa jest taka hermetyczna i sucha, a tu i uśmiech i cała atmosfera decyduje o tym, że czuję się tak jak w rodzinnym gronie.

02.04.2014 r.


 

Jadwiga i Wiesław Mucha (korzystają z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. Listopadowej 23 w Ozorkowie):

- Należę do Kasy Stefczyka od dwóch lat. Przez cały ten czas aktywnie korzystam z jej usług. Do placówki mam blisko, w każdej chwili mogę przyjść wypłacić pieniądze lub opłacić rachunki. Jestem bardzo zadowolona z oferty, którą mi przedstawiono. Obsługa w placówce jest bardzo miła i profesjonalna. Zawsze można liczyć na poradę i dobre słowo. Czuć, że do klienta podchodzi się z sercem. Na Święta Bożego Narodzenia oboje z mężem dostaliśmy kartki z życzeniami, dzięki czemu zrobiło nam się bardzo miło. Już od wejścia Panie w placówce witają każdego promiennym uśmiechem. W żadnej innej instytucji finansowej nie spotkałam się z tak serdecznym i fachowym traktowaniem. W porównaniu z innymi bankami oferta Kasy jest bardzo atrakcyjna. Warto zaciągnąć pożyczkę ze względu na niższe oprocentowanie i dogodne warunki. Lokowanie pieniędzy również się opłaca. Przeniosłam tutaj swoje wpływy, a nadwyżki pieniędzy mogę sobie oszczędzić na książeczce oszczędnościowej. Przekonałam również męża, żeby zapisał się do Kasy Stefczyka i przeniósł tutaj swoje zobowiązania. Teraz i on korzysta z atrakcyjnych ofert finansowych. Jest bardzo zadowolony ze zmiany banku, dlatego też lubi często odwiedzać placówkę. Takiej przemiłej atmosfery nie ma nigdzie indziej. Warto wspomnieć również o pomocy i doradztwie. Jeśli ma się problem Panie zawsze doradzą najlepsze dla nas rozwiązanie.

17.03.2014 r.


 

Teresa Kupiszewska (korzysta z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. Hallera 41 w Ostrołęce):

- Kilka lat temu zostałam Członkiem Kasy - przez sentyment do wszystkiego co polskie, bo Kasa Stefczyka ma przecież polski rodowód. Drugim powodem, który mnie tu przyciągnął jest przyjazne podejście do ludzi. SKOK zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom zwykłego człowieka i nie jest lichwiarski. Oferuje pomoc w trudnej sytuacji finansowej i zawsze próbuje znaleźć najlepsze rozwiązanie. W mojej placówce pracownicy naprawdę potrafią stworzyć wręcz rodzinną atmosferę przy jednoczesnym profesjonalnym doradztwie finansowym. Myślę, że swoją życzliwością i dobrą ofertą poszerzają krąg zainteresowanych usługami. Jak raz tu się przyjdzie, to już się zostaje. Tu wpływa moja emerytura, mam też książeczkę oszczędnościową, ale przede wszystkim mam zaufanie. Zawsze twierdzę, że warto należeć do Kasy Stefczyka.

Lubię tu przychodzić, porozmawiać, wypić kawę, a przy okazji w miłej atmosferze załatwić moje sprawy. Mam wrażenie, że znamy się i jesteśmy sobie bliscy. Pracownicy mojej placówki SKOK są po prostu wyjątkowi i zasługują na szacunek. Wraz z podziękowaniem za dobre minione lata życzę Kasie dalszego rozwoju, a pracownikom sukcesów w pracy i pomyślności w życiu osobistym. Byłam świadkiem rozmów z innymi klientami, którzy przyszli, żeby po prostu porozmawiać o swoich domowych sprawach i to mi się bardzo podoba. Myślę, że z Kasą Stefczyka pozostanę jeszcze długo.

17.03.2014 r.


 

Ryszard Nowak (korzysta z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. 3 Maja 16 w Sanoku):

– Do Kasy zapisałem się 7 lat temu. Miałem wtedy znaczne oszczędności, porównałem, gdzie więcej zyskam i zdeponowałem pieniądze w Kasie Stefczyka. Tu było najkorzystniej, mimo że spółdzielcza kasa to nie jest bank, a może właśnie dlatego? Bardzo dobrze oceniam obsługę w mojej placówce. Jak trzeba – doradzą najlepsze rozwiązanie, a poza tym bardzo dobrze się tu czuję. Wcześniej byłem w kilku bankach, ale… pozostał niesmak. Wciskali mi na siłę karty kredytowe, których nie chciałem. Nieprzyjemnie traktowali. W mojej Kasie pracują ludzie na poziomie. Tu kartę do konta przyjąłem i używam jej. W sumie jestem na tyle zadowolony z oferty i jakości obsługi, że namówiłem rodzinę – do Kasy zapisała się i żona, i syn. Tu jest tak, jak powinno być w każdej instytucji finansowej, kompetentnie i grzecznie. Chciałbym, żeby tak pozostało.

10.02.2014 r.


 

Michalina Szmak (korzysta z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. Regera 2 w Bielsku-Białej):

– Już przeszło 2 lata należę do Kasy Stefczyka. Kasę wybrałam z kilku powodów. Mam bardzo blisko do mojej placówki – to praktycznie tuż obok mojego domu. Przede wszystkim jednak zdecydowałam się zapisać do Kasy po porównaniu jej oferty z ofertą banków. Przecież wiadomo, że każdy wybiera dla siebie to, co najlepsze, to nad czym miałam się zastanawiać? Czas pokazał, że to był dobry wybór. Na konto w Kasie wpływa moja emerytura. Kiedyś wzięłam tu pożyczkę, ale już dawno ją spłaciłam. Mam też książeczkę oszczędnościową, na którą wpłacam „nadwyżki”. Jak brakuje mi na pieniędzy, to bez problemu wypłacam – i po kłopocie. Tu wszystko jest najlepsze, ale nie chodzi tylko o sprawy finansowe. Zawsze jest mi miło iść do mojej placówki Kasy i przyjemnie jest wszystko tam załatwiać, bo panuje tam bardzo przyjazna atmosfera. Miałam taki moment w życiu, że dopadły mnie kłopoty finansowe, a pracownicy Kasy doradzili mi, jak je skutecznie rozwiązać. To bardzo mili ludzie. Życzę im, aby byli zdrowi. A sobie życzę, żeby obecni pracownicy z mojej placówki pracowali tu jak najdłużej, bo tu nigdy nie ma z niczym problemu, a zawsze jest dużo uśmiechu.

10.02.2014 r.


 

Barbara Pawelec (korzysta z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. 1 Maja 33 w Lublinie):

- Dlaczego należę do Kasy, a nie jestem klientką banku? Bo dla mnie to najlepsza okazja do oszczędzania i do brania pożyczki, bo Kasa ma najciekawsze propozycje. Porównywałam z ofertami banków, więc wiem. Poza tym obsługa jest bardzo fajna. Tu są bardzo przyjemne panie, uśmiechnięte, czasem pożartują. No i w mojej placówce Kasy nie ma żadnego problemu - ani z kolejkami, ani z jakimiś nieścisłościami. Mam w Kasie Stefczyka konto oszczędnościowe. Sprawdza się, przynosi mi zyski. Ostatnio nawet odwiedziłam kilka banków, żeby się zorientować jakie teraz mają tam oprocentowanie lokat – takich na pół roku, na rok. No i jest różnica między bankiem i Kasą – oczywiście na korzyść Kasy, więc tu zostaję.

Z okazji 20-lecia Kasy życzę paniom z mojej placówki i ich rodzinom wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha i żeby zawsze były takie uśmiechnięte jak do tej pory.

10.01.2014 r.


 

Helena Sidor (korzysta z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. 1 Maja 33 w Lublinie):

- Kilka lat temu wybrałam Kasę Stefczyka, bo ma bardzo dobrą opinię. Słyszę to od ludzi, od innych Członków Kasy. Wcześniej bardzo długo byłam klientką jednego banku, ale tam mnie skrzywdzili. Dali mi kredyt, ale na taki procent, że odsetki przewyższały kapitał. Trochę się zdenerwowałam. Tak mnie skrzywdzić? Poszłam więc do Kasy Stefczyka i spytałam czy dostałabym tu kredyt, żebym mogła spłacić tamten. Oczywiście dostałam – w Kasie podali mi rękę, choć byłam w trudnej sytuacji. To była dobra oferta, bo chociaż wzięłam ten kredyt na cztery lata, to spłaciłam w ciągu półtora roku. I ja z tej racji uwielbiam Kasę Stefczyka. Teraz jeśli jest mi potrzebny kredyt to biorę go tylko w Kasie Stefczyka. Zawsze proszę, żeby sami sobie zabierali z mojej emerytury ratę, żebym ja już nie musiała pamiętać i chodzić z tymi kwitami. To wygodne. Jeśli nie wiem ile mam do spłaty to idę i pytam. Bardzo miło mi odpowiadają, więc ja jako Członek Kasy Stefczyka jestem bardzo zadowolona i nie odejdę, bo faktycznie podali mi rękę, za co im bardzo dziękuję. To się liczy. To jest duży plus dla Kasy. Jest naprawdę super. Do tego bardzo miła atmosfera, wszyscy są życzliwi. Zaproponowałam więc swojej koleżance, żeby zapisała się do Kasy. Tak zrobiła i też jest zadowolona.

Życzę paniom z mojej placówki Kasy wszystkiego dobrego w nowym roku.

10.01.2014 r.