Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Ubezpieczenia spłaty pożyczek

9925-SALTUS-banery-internetowe-grafiki-na-strony-Kasy-Stefczyka-1200x632-MSZ-v1

Zdecydowałeś się na kredyt lub pożyczkę? Masz stabilną sytuację finansową, ale chciałbyś mieć pewność, że spłata kolejnych rat nieoczekiwanie nie stanie się problemem? Nie ryzykuj - pomyśl o odpowiedniej ochronie domowego budżetu w razie niespodziewanych komplikacji związanych ze spłatą swoich zobowiązań. Decydując się na ubezpieczenie pożyczki zyskujesz:

  • zabezpieczenie spłaty pożyczki na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych
  • stabilną ochronę domowego budżetu
  • wsparcie dla ubezpieczonego oraz jego rodziny

Nasze ubezpieczenia przeznaczone są dla pożyczkobiorców i występują w kilku wariantach:

  • Ubezpieczenie na życie – to ochrona, która gwarantuje przejęcie przez towarzystwo ubezpieczeniowe niespłaconej pożyczki w przypadku śmierci pożyczkobiorcy. W ten sposób zabezpieczona zostanie przyszłość rodziny i poręczycieli, którzy nie będą musieli spłacać za pożyczkobiorcę pozostałego zobowiązania.
  • Ubezpieczenie od utraty pracy – dzięki niemu towarzystwo ubezpieczeniowe gwarantuje pomoc w spłacie zobowiązania, w zależności od opcji może nastąpić to w formie spłacanych rat pożyczki w okresie pozostawania pożyczkobiorcy bez dochodu lub jednorazowej wypłaty świadczenia w wysokości równej sumie ubezpieczenia.
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków – to możliwość wypłaty świadczenia, jeśli pożyczkobiorca np. w wyniku wypadku lub choroby utracił możliwość wykonywania pracy zarobkowej. To zwalnia najbliższych z konieczności spłaty pożyczki oraz umożliwia skoncentrować się na leczeniu czy rehabilitacji.

Pamiętaj - ubezpieczenia to doskonałe i pewne zabezpieczenie spłaty pożyczki na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Ekspert w placówce Kasy Stefczyka pomoże Ci wybrać wariant ubezpieczenia, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Warto rozważyć rozszerzenie zakresu świadczenia i wyjść poza wymagane minimum ubezpieczeniowe.

Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl