Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Poleć prostą i sprawdzoną ofertę – skorzystaj z Promocji „Poleć Nas!” Edycja IV

Szwagra, siostrę, sąsiada czy koleżankę z pracy… Zaproś, kogo tylko chcesz! Niech dołączą do grona Klientów Kasy Stefczyka.

Co zrobić, aby otrzymać nagrodę za polecenie?

  1. Zaloguj się na www.kasastefczyka/konkursy/polecnas. Możesz też skorzystać z pomocy eksperta w placówce.
  2. Wygeneruj swój indywidualny kod polecający.
  3. Udostępnij otrzymany kod osobom, które chcesz zaprosić do skorzystania z oferty Kasy poprzez wiadomość sms, e-mail, na Facebooku lub osobiście.
  4. Zyskaj nawet 500 zł!

Jeśli zaproszona przez Ciebie osoba zostanie Klientem Kasy, przedstawi kod polecający, spełni wszystkie warunki określone w regulaminie, w szczególności jeden z poniższych:

        Skorzysta z pożyczki konsumenckiej lub kredytu hipotecznego w kwocie min. 1000 zł* – otrzymasz 50 zł.

albo

        Zapewni wpływ na rachunek płatniczy min. 200 zł** przez okres co najmniej 3 miesięcy – otrzymasz 50 zł.

albo

        Założy lokatę lub  Rachunek Oszczędnościowy KSO z wpłatą min. 5000 zł***– otrzymasz 50 zł.

 

Promocja „Poleć Nas!” Edycja IV, skierowana do pełnoletnich Klientów Kasy, obowiązująca od 2.01.2019 r., została przedłużona do 31.12.2019 r. Spełnij warunki promocji. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach oraz na kasastefczyka.pl. Łączna wartość nagród dla jednego uczestnika (polecającego) jest ograniczona do kwoty 500 zł w okresie trwania promocji w danym roku kalendarzowym. Za polecenie jednej osoby osoba polecająca może otrzymać tylko jedną nagrodę (50 zł), niezależnie od ilości zawartych przez poleconego z Kasą umów o świadczenie usług.

 

*Zawarcie pierwszej po nabyciu członkostwa umowy pożyczki z Kasą w kwocie minimum 1000 zł w terminie nieprzekraczającym 30 dni od nabycia członkostwa i nieodstąpienie od tej umowy Pożyczki.

**Comiesięczne wpływy na rachunek płatniczy IKS na łączną kwotę minimum 200 zł miesięcznie przez okres 3 miesięcy (polecenia przelewów z rachunków innych niż rachunek własny członka w Kasie) z zastrzeżeniem, że pierwszy wpływ na łączną kwotę co najmniej 200 zł w terminie nie późniejszym niż 60 dni kalendarzowych od dnia zapisania się (przyjęcia w poczet członków) do Kasy.

***Zawarcie umowy dowolnej lokaty (lokat) będącej (będących) w ofercie Kasy w terminie nieprzekraczającym 30 dni od nabycia członkostwa lub/i zawarcie umowy o prowadzenie rachunku płatniczego systematycznego oszczędzania „Książeczka” (dalej: KSO) w terminie nieprzekraczającym 30 dni od nabycia członkostwa i wpłata na tę lokatę lub/i KSO łączną kwotę w wysokości 5000 zł i utrzymanie tej kwoty przez okres 30 dni na dowolnym rachunku członka w Kasie.

 
Gdzie znajdę numer członkowski?
x x x x x x x x
 
 
 
 
 
 
 
Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), Kasa informuje o tym że: Więcej >
 
Do końca sesji: :
To Twój unikalny kod polecający. Wybierz, w jaki sposób chcesz uzyskać swój kod polecający, żeby się nim podzielić z bliskimi:
Jeśli chcesz otrzymać SMS-a z kodem przygotowanego do rozesłania znajomym, kliknij przycisk po prawej:

Jeśli chcesz otrzymać SMS-a z kodem przygotowanego
do rozesłania znajomym, kliknij przycisk poniżej:

Jeśli chcesz otrzymać SMS-a z kodem
przygotowanego do rozesłania znajomym,
kliknij przycisk poniżej:

Jeśli chcesz otrzymać SMS-a z kodem
przygotowanego do rozesłania znajomym,
kliknij przycisk poniżej:

Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl