Czym jest usługa bankowości elektronicznej Kasy Stefczyka?

Bankowość elektroniczna w Kasie Stefczyka - dowiedz się wszystkiego, co istotne.

Coraz więcej Polaków korzysta z usług bankowych przez internet, telefon lub tablet. Nic dziwnego. Elektroniczne bankowanie jest bezpieczne i wygodne. Pozwala także zaoszczędzić ogrom czasu, potrzebny na wizyty w oddziałach.

 

Czym jest bankowość internetowa?

Bankowość internetowa to forma usług udostępnianych przez instytucje finansowe (banki i spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe). Polega ona na zapewnieniu dostępu do rachunku poprzez urządzenia elektroniczne: komputer, tablet, smartfon, terminal POS i linie telekomunikacyjne, w tym Internet.

Bankowość internetowa w Kasie Stefczyka

Bankowość elektroniczna Kasy Stefczyka to nowoczesna usługa, dzięki której masz dostęp do pieniędzy zgromadzonych na rachunku bez konieczności wychodzenia z domu. Możesz kontrolować stan swoich finansów, wykonywać polecenia przelewów, ustanawiać zlecenia stałe, definiować szablony poleceń przelewów oraz otwierać lokaty.

Przy pomocy bankowości elektronicznej:

  • sprawdzisz historię swoich transakcji,
  • zrobisz przelew jednorazowy,
  • zlecisz przelew stały,
  • zlecisz przelew do ZUS i US,
  • opłacisz rachunki,
  • skontrolujesz swoje wydatki oraz oszczędności,
  • skorzystasz z szerokiej oferty naszych produktów, lokat i pożyczek,
  • skontrolujesz dostęp do usług i zmienisz hasła.

Chcesz bankować w każdym miejscu i czasie?

Chcesz bankować w każdym miejscu i czasie? Nie rozstajesz się ze swoim smarfonem? Ściągnij bezpłatną aplikację mobilną Kasy Stefczyka. Po jej zainstalowaniu aplikacja krok po kroku zsynchronizuje telefon z Twoim kontem. Pełne bezpieczeństwo pieniędzy i danych osobowych zapewni konieczność logowania przy pomocy odcisku palca lub kodu PIN.

Kto może korzystać z bankowości elektronicznej Kasy Stefczyka?

Usługa bankowości elektronicznej jest dostępna dla wszystkich członków Kasy Stefczyka, którzy otworzyli (zawarli umowę) rachunek płatniczy oraz podpisali w placówce Kasy Stefczyka Umowę o świadczenie usługi bankowości elektronicznej.

Instrukcja Użytkownika usługi bankowości elektronicznej Kasy Stefczyka zawiera informacje potrzebne do swobodnego korzystania z usługi. Znajdziesz w niej niezbędne wskazówki, m.in.: jak aktywować usługę, jak zalogować się do usługi, jak korzystać z wybranego kanału dostępu, jak dokonywać operacji na rachunku płatniczym, jak przestrzegać zasad bezpiecznego korzystania z usługi bankowości elektronicznej. Instrukcja zawiera opis działania usługi według stanu na dzień publikacji tego dokumentu, podany na jego stronie tytułowej. Cały czas rozwijamy usługę bankowości elektronicznej i pracujemy nad nowymi funkcjami.

Czy bankowość internetowa jest bezpieczna?

Zwłaszcza osoby korzystające z obsługi w stacjonarnych oddziałach banków i kas oszczędnościowo-kredytowych często zastanawiają się, czy korzystanie z bankowości internetowej jest bezpieczne. Jeśli Ty także zadajesz sobie takie pytanie, nie martw się. Dbanie o bezpieczeństwo użytkowników, ich środków finansowych i danych jest absolutnym priorytetem instytucji finansowych. Pełne bezpieczeństwo transakcji zapewniają zaawansowane hasła i nowoczesne szyfrowanie.

Dlaczego warto korzystać z bankowości elektronicznej Kasy Stefczyka?

Korzystanie z bankowości elektronicznej ułatwia i z całą pewnością uprzyjemnia wykonywanie operacji finansowych. Dzięki systemowi bankowości elektronicznej w ciągu dosłownie kilku minut zrobisz przelew, opłacisz podatki, sprawdzisz saldo konta i zrealizujesz inne operacje. Z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, bez konieczności wychodzenia z domu. Wygodniej i bardziej komfortowo niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki bankowości internetowej oszczędzisz czas, a nierzadko także pieniądze. Często zdarza się bowiem, że użytkownicy bankowości online mogą korzystać z atrakcyjnych warunków (np. wyższego oprocentowania lokat), niedostępnych dla klientów stacjonarnych oddziałów.

powrót