Kasa zawsze blisko ludzi

W Żmigrodzie od niedawna działa pierwsza placówka Kasy Stefczyka. Otworzyliśmy ją specjalnie dla jego mieszkańców, żeby nie musieli tracić czasu na podróże, bo do najbliższej placówki SKOK-u musieli dotąd jeździć 20 km, do kolejnej – 50 km.

13:00 14.10.2015 r.

Żmigród to niewielka miejscowość gminna na Dolnym Śląsku, licząca ok. 6 tys. mieszkańców. Placówka Kasy Stefczyka jest jedyną spółdzielczą kasą w tym mieście. Zdaniem wielu mieszkańców bardzo potrzebną, bo teraz wszystko jest na miejscu i nie trzeba daleko jeździć. Placówka mieści się przy ul. Kolejowej 9/2, naprzeciwko nowego marketu „Dino”. W pobliżu można wygodnie zaparkować samochód.
10123456789101112.jpg

Uroczystość otwarcia placówki. Od lewej: Robert Lewandowski – burmistrz gminy Żmigród, Katarzyna Majewska i Agnieszka Maliszewska – starsi opiekunowie finansowi, Magdalena Ogonowska – kierownik regionalny, Waldemar Wysocki – starosta powiatu trzebnickiego, Krystyna Pytlińska – kierownik placówki w Żmigrodzie

Placówka pracuje od czerwca. Pracownicy czekali na pierwszych gości w dniu zakończenia roku szkolnego. Przybył burmistrz Żmigrodu, starosta i wielu mieszkańców. Katarzyna Majewska (starszy opiekun finansowy) upiekła tort z logo Kasy, który wyglądał bardzo apetycznie. Smakował wszystkim gościom. Dzieci mogły do woli częstować się watą cukrową. Podobne spotkanie zorganizowano z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Tym razem dzieci mogły wziąć udział w konkursie. Klocki lego wygrał 7-letni Filip spod Żmigrodu.

Jak w każdej placówce Kasy Stefczyka do wyboru jest cały wachlarz usług finansowych: konta (również internetowe), pożyczki, lokaty, ubezpieczenia.

– Wszyscy pracownicy naszej placówki mają duże doświadczenie. Ja w SKOK-ach pracuję już 10 lat, zaczynałam od najniższego szczebla, od kasjera – wspomina Krystyna Pytlińska, kierownik placówki Kasy Stefczyka przy ul. Kolejowej 9/2 w Żmigrodzie – Wiele się nauczyłam i zawsze powtarzam pracownikom, że z ludźmi trzeba rozmawiać, a nie tylko przystawić tę przysłowiową pieczątkę, bo Członkowie Kasy nie są tutaj jakimiś petentami, ale naszymi gośćmi. Naszym mottem jest wysoka jakość obsługi.
20123456789101112131415.jpg

Na zdjęciu po lewej: Na imprezach z okazji zakończenia i rozpoczęcia roku szkolnego klauni – ku uciesze najmłodszych – wyczarowywali z baloników zwierzątka. Po prawej: Filip Bartosik w konkursie wygrał klocki lego. Nagrodę wręcza Agnieszka Maliszewska, starszy opiekun finansowy w obecności mamy Filipa, Justyny Bartosik