Konto osobiste
IKS Deponent


  • Rachunek z dostępem do pełnej gamy atrakcyjnych lokat.

  • 0 zł za prowadzenie rachunku.

  • 0 zł za wypłaty w placówkach Kasy oraz bankomatach sieci Euronet oznaczonych logo SKOK24.

Konto osobiste IKS Deponent. Kasa Stefczyka.

Co zyskujesz z kontem osobistym IKS Deponent w Kasie Stefczyka?

Rachunek ten dedykowany jest klientom korzystającym z depozytów. Wybieraj w różnorodnej ofercie lokat o oprocentowaniu stałym, zmiennym lub progresywnym. Decyduj, czy wolisz oszczędzać na krótki czy długi okres. Korzystaj także z innych przywilejów!

  • Profesjonalna obsługa w ponad 350 placówkach w całej Polsce.
  • Bezpieczna karta Visa umożliwiająca zbliżeniowe płatności, do 100 zł bez podawania PIN-u.
  • Przelewy do 200 zł dokonywane w placówkach płatne jedynie 3,50 zł.
  • Proste płatności internetowe przez Visa Mobile! Poznaj szczegóły

Konto oznacza rachunek płatniczy. Prowadzenie konta jest bezpłatne w miesiącu kalendarzowym, w którym suma wpływów zewnętrznych wyniosła min. 1000 zł. Wpływy zewnętrzne oznaczają przelewy z innych rachunków niż Twój w Kasie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym Słowniczkiem pojęć >

Jak założyć konto osobiste IKS Deponent?

 

Ikona - jak założyć - wypełnij formularz

Wypełnij formularz kontaktowy, dostępny poniżej, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie.

 

Ikona-zadzwoń-telefon-komórkowy

Zadzwoń pod numer infolinii 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora) w dogodnym dla Ciebie momencie.

 

Ikona przyjdź do placówki - Kasa Stefczyka

Odwiedź jedną z naszych placówek, aby dopełnić formalności na miejscu. Znajdź najbliższą placówkę tutaj.

Wypełnij formularz, oddzwonimy w ciągu godziny

(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)

Chcesz mieć dostęp do ofert specjalnych, promocji oraz konkursów przed innymi? Zaznacz poniższe dodatkowe oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez SKOK informacji handlowych związanych z aktualną działalnością oraz dotyczących nowych usług i produktów oferowanych przez SKOK, jak również innych podmiotów powiązanych osobowo, kapitałowo lub systemowo ze SKOK.- zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczenie usług drogą elektroniczną oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r.
(opcjonalny)

Z kontem IKS Deponent możesz więcej! Poznaj możliwości:

Zobacz również inne konta w Kasie Stefczyka

Najczęściej zadawane pytania

Konto osobiste to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Jest obsługiwany przez instytucję finansową dla klienta indywidualnego. Dzięki niemu możesz bezpiecznie przechowywać pieniądze i swobodnie nimi dysponować.

Za pomocą konta osobistego IKS Deponent możesz zarządzać swoimi finansami. Konto służy głównie do lokowania należności (na konto osobiste wpływają m.in. wynagrodzenie, emerytura, renta czy przelewy prywatne), a także do regulowania należności (takich jak np. czynsz, raty kredytów czy opłaty za prąd, gaz i media czy przelewy prywatne).

Rachunek ten dedykowany jest klientom korzystającym z depozytów. Wybieraj w różnorodnej ofercie lokat o oprocentowaniu stałym, zmiennym lub progresywnym. Decyduj, czy wolisz oszczędzać na krótki czy długi okres. Korzystaj także z innych przywilejów!

IKS Deponent jest darmowe w prowadzeniu przy wpływach zewnętrznych na rachunek w łącznej kwocie minimum 1000 zł miesięcznie. Kwota ta dla konta IKS Classic wynosi 2000 zł.

Rachunek osobisty IKS Classic pozwala na dostęp do wszystkich produktów finansowych w Kasie Stefczyka (w tym pożyczek i depozytów), IKS Deponent zaś wyłącznie do produktów depozytowych.

W placówce Kasy Stefczyka należy wypełnić wniosek o przeniesienie rachunku. Następnie należy podpisać upoważnienie do działania w Twoim imieniu w celu załatwienia wszelkich formalności związanych z przeniesieniem rachunku płatniczego oraz pozostałych usług płatniczych, które są świadczone przez Kasę.

Przelew w placówce można zlecić w godzinach pracy placówek. Przelew w bankowości elektronicznej oraz aplikacji mobilnej można zlecić o dowolnej porze. Przelewy (zlecenia płatnicze) otrzymane przez Kasę po godz. 14:00 uważane są za otrzymane pierwszego dnia roboczego po tym dniu.

Masz pytania? Zapoznaj się z listą najczęściej zadawanych pytań.

Pliki do pobrania

Nie udało Ci się znaleźć dokumentu? Przejdź do wyszukiwarki dokumentów tutaj.