Złóż wniosek Zaloguj się
Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK
* Wypełnienie formularza wskazuje, że jesteś zainteresowany usługami świadczonymi przy pomocy serwisu www, na którym się znajdujesz. Pola wymagane oznaczono symbolem gwiazdki. Podanie swoich danych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Panem/ią.

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

*imię:
 
*nazwisko:
 
*telefon:
 
*e-mail:
 
godzina:
 
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (Informacje dostępne tutaj >>), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
 
 
Wyślij prośbę o kontakt
 

Jeśli nie posiadasz rachunku płatniczego prowadzonego w złotówkach – IKS Podstawowy jest dla Ciebie!

Aby poznać jego zalety, udaj się do najbliższej placówki.

  • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego IKS Podstawowy
  • 0 zł za obsługę karty debetowej
  • 0 zł za 5 pierwszych krajowych poleceń przelewów na rachunek płatniczy w danym miesiącu kalendarzowym

 

Ponadto:

  • kompleksowa obsługa w prawie 400 placówkach oraz internetowy dostęp do rachunku 24 godziny na dobę, w ramach usługi bankowości elektronicznej e-skok
  • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomacie sieci SKOK24 oraz za 5 pierwszych wypłat gotówki w danym miesiącu kalendarzowym z pozostałych bankomatów w Polsce
  • 0 zł za 5 pierwszych wypłat gotówki w danym miesiącu kalendarzowym z pozostałych bankomatów w Polsce

 

Zgodnie z ustawą z dnia 30 listopada 2016 r. o zmianie ustawy o usługach płatniczych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2016 r. poz. 1997) implementującą dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/92/UE z dnia 23 lipca 2014 r. w sprawie porównywalności opłat związanych z rachunkami płatniczymi, przenoszenia rachunku płatniczego oraz dostępu do podstawowego rachunku płatniczego (Dz. Urz. UE L 257 z 28.08.2014, str. 214): dostawcy usług płatniczych będący m.in. spółdzielczymi kasami oszczędnościowo-kredytowymi zobowiązani są do świadczenia usługi prowadzenia podstawowego rachunku płatniczego nie później niż przed upływem 18 miesięcy od wejścia w życie ww. ustawy, tj. nie później niż od 8 sierpnia 2018 r.

Szczegółowe zasady dostępu do podstawowego rachunku płatniczego określają przepisy Rozdziału 7 (art. 59ia-59ih) ustawy o usługach płatniczych z dnia 19 sierpnia 2011 r.

  

Przenieś swój rachunek płatniczy do Kasy!

 

Zalety

0-zl
0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego

wyplaty-z-bankomatow
0 zł za wypłatę gotówki w bankomacie sieci SKOK24 oraz 0 zł za 5 pierwszych wypłat gotówki w danym miesiącu kalendarzowym z pozostałych bankomatów w Polsce
Karta-VISA-2
0 zł za obsługę karty debetowej
 
Masz dodatkowe pytania? SKONTAKTUJ SIĘ Z EKSPERTEM

Jak otrzymać?

Przyjdź

do Placówki
prawie-400

Udaj się do najbliższej placówki Kasy Stefczyka (najlepiej umów się na spotkanie telefonicznie i przyjdź do oddziału w wybranym terminie).

Zostań

Klientem Kasy Stefczyka
zostanczlonkiem

Zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Stefczyka. Ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania, przedstawi ofertę i dostosuje ją do Twoich potrzeb.

Załóż rachunek

IKS Podstawowy
wypelnijform

Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości. Zabierz ze sobą dokumenty, które wskazał ekspert podczas rozmowy telefonicznej. Po otwarciu rachunku podpisz umowę o kartę płatniczą Visa.

 
Skontaktuj się z ekspertem
 

Pliki do pobrania

Dokument dotyczący opłat - IKS Podstawowy

Dokument dotyczący opłat - IKS Podstawowy pobierz plik PDF 0,18 MB

Regulamin Rachunek Podstawowy

Regulamin Rachunek Podstawowy pobierz plik PDF 0,64 MB
 
Lista plików do pobrania
 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl