logo_STEFCZYK_FINANSE_poziom RGB.jpg

Placówka Stefczyk Finanse
- Mrągowo

11-700 Mrągowo, Plac Kajki 3

Godziny otwarcia: pon. - pt. 09.00-17.00

Nasza placówka Stefczyk Finanse - Mrągowo, 11-700 Mrągowo, Plac Kajki 3 to miejsce dla osób, które poza korzystną ofertą cenią sobie również indywidualne podejście i bezpieczeństwo swoich finansów. Gwarantujemy miłą i rodzinną atmosferę obsługi.

W Kasie Stefczyka założysz rachunek płatniczy z dostępem do bankowości elektronicznej i wygodnej aplikacji mobilnej, założysz lokatę lub rachunek oszczędnościowy, złożysz wniosek o pożyczkę lub linię w rachunku płatniczym. Pomożemy sfinansować kupno nieruchomości za pomocą kredytu hipotecznego, a także zaproponujemy ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie mieszkaniowe lub OC/AC dzięki współpracy z firmą SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oraz SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. W Kasie Stefczyka proponujemy również rozwiązania dla małych i dużych firm, a także podmiotów trzeciego sektora, np. fundacji, organizacji pozarządowych, spółdzielni czy wspólnot mieszkaniowych.

Bez względu na to, czy potrzebujesz porady dotyczącej kredytów, pożyczek czy lokat, nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji.

Poznaj nasze konkursy i promocje z atrakcyjnymi nagrodami lub przeczytaj miesięcznik Czas Stefczyka z licznymi artykułami, nie tylko w tematyce finansowej. Będzie nam miło gościć Cię w naszej placówce. Do zobaczenia.

Zapraszamy do wizyty w naszej placówce
11-700 Mrągowo, Plac Kajki 3

Porozmawiaj z nami
897414225

Pracujemy w godzinach
pon. - pt. 09.00-17.00

Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij dane kontaktowe, oddzwonimy!

(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)

Chcesz mieć dostęp do ofert specjalnych, promocji oraz konkursów przed innymi? Zaznacz poniższe dodatkowe oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez SKOK informacji handlowych związanych z aktualną działalnością oraz dotyczących nowych usług i produktów oferowanych przez SKOK, jak również innych podmiotów powiązanych osobowo, kapitałowo lub systemowo ze SKOK* - zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczenie usług drogą elektroniczną oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne - poprzez następujące kanały komunikacji:
(opcjonalny)