Aplikacja Kasa Stefczyka

 

12:30 20.06.2018 r.

 

stefczyk-promocja-aplikacji-mobilnej-aktualnosc-www

Zarządzaj swoimi środkami pieniężnymi wszędzie, gdzie tylko chcesz dzięki nowoczesnej, intuicyjnej i przede wszystkim wygodnej aplikacji Kasa Stefczyka! Możesz ją ściągnąć ze sklepu internetowego Twojej sieci.

Aplikacja Kasa Stefczyka to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i chcą zaoszczędzić trochę czasu. Pozwala za pomocą smartfonu czy tabletu dysponować środkami zgromadzonymi na rachunku rozliczeniowym. Sprawdzenie stanu konta czy przelewy on-line nie stanowią już problemu – dzięki aplikacji załatwisz to szybko i bezproblemowo.

Aplikacja przeznaczona jest dla Członków Kasy, którzy mają dostęp do internetowego konta e-skok oraz posiadają smartfon lub tablet z systemem Android 4.1, lub nowszym.

Co daje aplikacja Kasa Stefczyka?

  • Rachunek rozliczeniowy – historia operacji, stan konta, saldo – wszystkie te funkcjonalności znajdziesz w głównym panelu, zaraz po zalogowaniu się do aplikacji.
  • Przelewy – operacje na koncie nigdy nie były tak proste! Kilkoma kliknięciami możesz wykonać przelew własny (między swoimi kontami), zewnętrzny czy zdefiniowany (na podstawie przelewów wcześniej utworzonych w serwisie internetowym lub za pośrednictwem Operatora Tele-skok szablonów).
  • Zlecenia – dzięki prostemu w obsłudze systemowi możesz sprawdzić, na jakim etapie realizacji są przelewy środków oraz dyspozycje w zakresie lokat złożone w ciągu ostatnich 30 dni.
  • Oszczędności – informacje o rachunku oszczędnościowym i aktywnych lokatach zawsze przydają się przy planowaniu wydatków na następny miesiąc.
  • Karty – informacje o wszystkich kartach przypisanych do Twojego rachunku znajdują się w jednym miejscu, co znacznie zwiększa wygodę ich obsługi!
  • Kredyty – wszystkie zobowiązania pożyczkowe wobec Kasy znajdują się teraz w jednym miejscu, dzięki czemu uzyskujesz szybki wgląd w szczegóły oraz historię operacji powiązanych z kredytem.

Aplikacja Kasa Stefczyka to nie tylko łatwy dostęp do Twoich finansów – to także bezpieczeństwo i pewność, że znajdują się one w dobrym miejscu. Korzystanie z aplikacji dostępne jest dopiero po podaniu indywidualnego loginu i hasła. Przelewy zatwierdzane są przez Ciebie za pomocą aktualnie stosowanej metody autoryzacji. Dodatkowo każda sesja trwa tylko 10 minut i o ile jej nie przedłużysz, automatycznie zakończy się po upływie tego czasu, dzięki czemu nie musisz pamiętać o wylogowaniu.

Cenisz sobie wygodę i wolny czas? Ściągnij aplikację i ciesz się wygodą.