Babciu, Dziadku – dziękujemy!

22:53 30.01.2016 r.

Członkowie Kasy Stefczyka tworzą jedną wielką rodzinę. Po raz kolejny potwierdziło to świętowanie jednych z najpiękniejszych dni w roku, czyli Dnia Babci i Dnia Dziadka. Dzieci wspólnie z pracownikami Kasy przygotowywali laurki, a wzruszeni Dziadkowie przychodzili do placówek, by się nimi pochwalić.

babciu-dziadku-dziekujemy-30.jpg

Kasa Stefczyka docenia seniorów i miejsce, jakie zajmują w sercach swoich wnucząt. Dlatego dołączyliśmy do ogólnopolskiego świętowania i życzyliśmy seniorom zdrowia, szczęścia i radości z rodzinnych spotkań. Aby dodatkowo podkreślić wyjątkowość Dnia Babci i Dnia Dziadka, przygotowaliśmy laurki, które można było odebrać (oczywiście bezpłatnie) w placówkach Kasy. Wystarczyło je pokolorować i wręczyć Dziadkom. W ten sposób również nasza Kasa złożyła życzenia tym, którzy są po prostu niezbędni, by po latach wspominać szczęśliwe dzieciństwo.

babciu-dziadku-dziekujemy-20.jpg

Pracownicy placówki Kasy Stefczyka przy ul. Świętokrzyskiej 66 w Inowrocławiu odwiedzili Szkołę Podstawową im. Wojska Polskiego w Rusinowie. Przynieśli laurki, które dzieci pięknie pokolorowały dla swoich Dziadków. Własnoręcznie przygotowały też wspaniałe upominki, m.in. papierowe kwiaty.

babciu-dziadku-dziekujemy-10.jpg

Wielu seniorów na tyle wzruszyła nasza inicjatywa, że wracali do placówek w całej Polsce, by pochwalić się dziełami swoich wnucząt i podziękować Kasie Stefczyka za pamięć o ich święcie.