Bądź eko i żyj wygodnie!

10:25 15.02.2016 r.

badz-eko-i-zyj-wygodnie.jpg
Zadbaj o środowisko, a przy okazji – o swoją wygodę! Kasa Stefczyka rozpoczyna akcję „Bądź ekologiczny”. Teraz możesz w łatwy sposób zrezygnować z papierowego wyciągu i przestawić się na korespondencję elektroniczną. Wystarczy wypełnić prosty formularz, który w tym miesiącu wysyła do swoich Członków Kasa.

Ekologia to słowo powtarzane dziś niemal przy każdej okazji. Wszyscy wiemy, że o przyrodę wypada dbać, że potrzebuje ona naszej pomocy. Rzadko jednak dostajemy do ręki rozwiązania, pozwalające nam wcielić słowa w czyn. Tymczasem w dobie Internetu kiedy wielu z nas posiada dostęp do poczty elektronicznej, można po prostu ograniczyć tradycyjną, wysyłaną w formie papierowych listów korespondencję.

  

Ekologia, oszczędność, wygoda

Właśnie dlatego Kasa Stefczyka wysyła w marcu do wszystkich Członków, otrzymujących wciąż tradycyjne wyciągi, formularz, dzięki któremu można zrezygnować z papierowej korespondencji. Prosty formularz będzie dołączony do wyciągu. Wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki, włożyć do załączonej koperty i wysłać za darmo pocztą – nie trzeba nawet kupować znaczka. W wyniku rezygnacji z otrzymywania wyciągów papierowych miesięczne zestawienie będzie dostarczane zgodnie z zaznaczona opcją – przez pocztę elektroniczną (należy wtedy podać swój adres e-mail) lub dzięki usłudze e-skok (po zalogowaniu się do niej będzie można pobrać gotowe zestawienie). Oczywiście stosowną dyspozycję można też w każdej chwili złożyć w placówce Kasy.

Proponowane przez Kasę rozwiązanie ma wiele zalet. Nie tylko chronimy w ten sposób przyrodę, ale też sprawiamy, że korzystanie z usług finansowych staje się wygodniejsze.

Najważniejsze korzyści, jakie daje rezygnacja z papierowych wyciągów, to:

  • oszczędność czasu – wyciąg elektroniczny dostaje się szybciej niż papierowy, wysyłany tradycyjną pocztą,
  • pewność i wygoda – taki wyciąg trafi a prosto na wskazany adres e-mail lub do serwisu e-skok, gdzie zawsze jest dostępny,
  • bezpieczeństwo – nasze dane są chronione, nie ma nawet najmniejszej możliwości, że ktoś niepowołany będzie miał do nich dostęp,
  • ekologia – rezygnując z papierowych wydruków, chronimy lasy.

Koniecznie sprawdź e-SKOK!

Najwygodniejszą formą korzystania z usług Kasy bez mnożenia zbędnych papierów jest system e-skok. To nowoczesna usługa internetowa, dająca m.in. szybki dostęp do rachunku osobistego, pozwalająca na podgląd salda pożyczkowego czy otwarcie wybranej lokaty. Bez wychodzenia z domu, przez 24 godziny na dobę można także ustawić limity wykonywanych przez e-skok transakcji, a także dokonać zapłaty przelewem, np. za prąd, gaz, telefon czy zakup towarów w sklepie internetowym. Za przelewy dokonywane drogą elektroniczną nie jest pobierana żadna opłata (z wyjątkiem tych do ZUS-u i US) – to duże ułatwienie i oszczędność. Większość spraw można po prostu załatwić z domu lub z dowolnego miejsca, gdzie jest dostęp do sieci internetowej.

Tych, którzy nie korzystają jeszcze z usługi e-skok, zachęcamy, aby przekonali się, jak ona działa. Na stronie www.e-skok.pl można uruchomić wersję demo (testową) i sprawdzić, w jaki sposób wykonać przelew, założyć wybraną lokatę, ustawić powiadomienia o zdarzeniach na rachunku, zmienić limity wykonywanych przez e-skok transakcji czy pobrać wyciąg z konta.

Żeby aktywować usługę e-skok, wystarczy podpisać umowę w placówce Kasy Stefczyka. Pracownicy Kasy przekażą instrukcję pierwszego logowania do usługi i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Uwaga: usługa e-skok dostępna jest do wybranych rachunków.

Więcej informacji o e-skok na stronie www.e-skok.pl, a także pod nr infolinii 801 800 100 lub 58 782 95 00 (koszt wg taryfy operatora).