Kasa Stefczyka w reality show!

Kasa Stefczyka została jednym ze sponsorów reality show „Bankomat. Wyścig z czasem”. Emocjonujący show możemy śledzić na antenie TV Puls.

14:00 22.10.2013 r.

Dużo adrenaliny i naprawdę dużo pieniędzy do wygrania – tak najkrócej można opisać show „Bankomat. Wyścig z czasem”. Zasady programu są proste. Główny bohater każdego odcinka zostaje zamknięty w pomieszczeniu z bankomatem, z którego może wypłacić główną nagrodę – nawet 100 tysięcy złotych. Ma w kieszeni kartę Kasy Stefczyka, ale jest jeden problem: nie zna czterocyfrowego kodu PIN do niej! Żeby go zdobyć, musi poprosić o pomoc – dzwoniąc do znajomych lub namawiając przez szybę przypadkowych przechodniów. Pomoc polega na wykonaniu najróżniejszych zadań, które doprowadzą do poszczególnych cyfr kodu PIN. To zadania dla pomocników – gracz cały czas przebywa w zamkniętym pomieszczeniu z bankomatem.

Gdy głównemu bohaterowi uda się tym sposobem skompletować cały kod PIN – wygrywa nagrodę pieniężną. Ile dokładnie wypłaci z bankomatu – to zależy od czasu, w jakim uda mu się zdobyć cyfry PIN-u. Na samym początku do wygrania jest aż 100 tysięcy złotych, ale z każdą minutą kwota maleje. Jak widać, gra toczy się o wysoką stawkę! Bardzo duże znaczenie ma tutaj spryt i szybkość – każda stracona minuta warta jest ok. 800 zł!

Kasa Stefczyka jest jednym ze sponsorów programu. Podczas oglądania reality show członkowie Kasy na pewno rozpoznają tytułowy bankomat, którym jest popularny eCard, a także karty płatnicze z logo Kasy Stefczyka.

karta-bankomat-kasastefczyka.jpg

Zmagania graczy o wielkie pieniądze można obejrzeć w każdą środę w TV Puls po godz. 22:00. Program prowadzi znany aktor Rafał Cieszyński, a producentem jest firma Endemol Polska.