Chcemy być blisko ludzi

Nie od dziś wiadomo, że Kasa Stefczyka dba o swoich Członków i z zaangażowaniem realizuje społeczne cele odpowiedzialności w biznesie. Udowadniają nam to pracownicy placówki w Rabce-Zdroju, prowadząc wiele akcji, dzięki którym każdy z nas może poczuć się wyjątkowo.

23:30 21.06.2014 r.

13 maja przed placówką przy ul. Orkana 17 pracownicy Kasy rozdawali wszystkim zielone baloniki, częstowali słodkościami, w tym słynnymi już krówkami, przygotowali dla chętnych małe upominki promocyjne. Każdy mógł zapytać o najnowsze produkty Kasy, a pracownicy z uśmiechem wyjaśniali wszystkie „zawiłości bankowe”.
13-201405261340470.jpg

By nie spocząć na laurach, już dwa dni później – mimo deszczowej pogody – rabczańska placówka przygotowała w budynku stolik ze smakołykami. Każdy mógł skosztować ciast, ciasteczek, domowych wypieków, pączków, krówek, a Kasa dodatkowo proponowała kawę i herbatę.

„Na tak pochmurny dzień to doskonałe rozwiązanie”, „Na polu taka zawieja, można zmarznąć, a tu taka ciepła herbatka. Jak miło!” – chwalili inicjatywę goście.

19 maja była „powtórka z rozrywki”. W godzinach szczytu zorganizowano w placówce kolejne spotkanie przy ciastku i kawie. Pracownice witały mieszkańców miasta słodkościami, balonikami, zachęcały do zapoznania się z nowymi ofertami.
13-rabka0.jpg

Kiedy kwiaciarnie są okupowane od rana do wieczora, mamy pewność, że świętujemy jakieś ważne wydarzenie. 26 maja to święto każdej mamy, a 1 czerwca to Międzynarodowy Dzień Dziecka. Nie zapominają o tym pracownicy rabczańskiej placówki Kasy. By każdemu uprzyjemnić ten dzień, przygotowano stoiska i stoliki z domowymi wypiekami, słodyczami, ciepłymi i zimnymi napojami. Każdej mamie pracownicy wręczyli kwiaty, by podziękować im za całoroczny trud. Nie zabrakło też niespodzianek dla najmłodszych – dla dzieci przygotowano specjalne atrakcje, było m.in. malowanie twarzy i ciała przez profesjonalnych artystów. Wszyscy stwierdzili zgodnie: „Ten dzień zapamiętamy na długo!”.