Dziesięć róż na dziesięć lat

13:00 07.12.2015 r.

Placówka w Chrzanowie działa od dziesięciu lat przy ul. Rynek 3. Przez ten czas załoga placówki i zadowoleni z usług Członkowie Kasy Stefczyka zachęcili do korzystania z jej usług niemal 3 tys. osób. Wszyscy podkreślają, że jak magnes przyciąga ich tu rodzinna atmosfera, profesjonalizm i dobra oferta.

Na huczne urodziny przybyły z życzeniami prawdziwe tłumy Członków Kasy oraz… młody Franciszek Stefczyk razem z małżonką. Na uroczystości nie mogło oczywiście zabraknąć ks. Romana Sławeńskiego, proboszcza parafii i św. Mikołaja w Chrzanowie, z którym placówka współpracuje. W tym dniu życzeniom nie było końca. Kwiatów i dobrych słów z każdą godziną przybywało. Oprócz oczywistego powodu do świętowania gości przyciągnął również konkurs, w którym główną nagrodą była srebrna moneta z wybitym kościołem w Haczowie z serii Zabytki Kultury Materialnej w Polsce. Wzięło w nim udział 75 osób, a moneta trafiła do Marianny Świerzyńskiej, której serdecznie gratulujemy.

klient.jpg

Adam Ryś złożył życzenia jako pierwszy.

Państwo Stefczykowie pełnili honory domu i częstowali gości wspaniałym tortem, kanapkami i kawą. W tym dniu świętowali również najmłodsi: wata cukrowa rozchodziła się w okamgnieniu i to tylko za jeden uśmiech do Franciszka Stefczyka. Były zagadki, były losy, a każdy z gości otrzymał upominek.

– Pracuję w tej placówce od początku jej istnienia, czyli już 10 lat. Przez cały ten czas mieścimy się w tym samym miejscu – wspomina Agnieszka Michalaszek-Pluta. – Najpierw byłam kasjerem, a od 2007 r. jestem kierownikiem placówki. 10 lat temu nie przypuszczaliśmy nawet, że staniemy się tak dużą i rozpoznawalną instytucją na terenie naszego powiatu. Na dodatek największą placówką spółdzielczej kasy w powiecie. Przez minioną dekadę zapracowaliśmy na zaufanie 2676 Członków Kasy. Ja i moja załoga nie siedzimy biernie za biurkami, ale uczestniczymy w życiu społecznym, współpracujemy z parafiami i dzięki temu wspieramy szczytne cele. Ostatnio wspólnie z przedszkolakami uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości.

Pięcioosobowa załoga pracuje od lat w niemal niezmienionym składzie. W tym tkwi tajemnica sukcesu – ściana w placówce jest pełna dyplomów uznania.

– Moim największym sukcesem zawodowym jest stworzenie umotywowanego i zaangażowanego zespołu, realizującego ambitne cele, który zna potrzeby Członków naszej Kasy. Do problemów każdego z nich staramy się podchodzić indywidualnie – podkreśla Agnieszka Michalaszek-Pluta. – To były wzruszające chwile, kiedy w dniu urodzin placówki od samego rana zbierałyśmy podziękowania za naszą pracę. Cała nasza załoga serdecznie dziękuje wszystkim Członkom Kasy Stefczyka w Chrzanowie za wspólne świętowanie jubileuszu naszej placówki.