Gala Bohaterów 2017

09:00 07.09.2017 r.

gala-bohaterow.jpg

Jesteśmy dumni z naszego kraju i jego historii, jesteśmy też dumni z naszych wybitnych rodaków, którzy swoim życiem, pracą i wyborami zasłużyli się dla Polski i świata. Jesteśmy dumni, ale czy rzeczywiście znamy naszych rodaków na tyle, by ich naśladować, by czerpać z bogactwa ich życia?

Kierując się pragnieniem odkrywania Polaków zasłużonych dla Ojczyzny i świata Towarzystwo Edukacyjne "Lokomotywa" postanowiło zainicjować nowe wydarzenie w kalendarzu Trójmiasta, czyli "Galę Bohaterów", na którą mamy przyjemność niniejszym Państwa zaprosić.

Celem wydarzenia będzie odkrywanie naszej historii, krzewienie postaw patriotycznych oraz wskazywanie autorytetów, godnych naśladowania. W tegorocznej edycji, która odbędzie się 17 września o godzinie 16:30 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, zaprezentujemy, w atrakcyjnej, multimedialnej formie, postacie: Danuty Siedzikówny "Inki", prof. Jana Czochralskiego, Generała Mariusza Zaruskiego oraz prof. Włodzimierza Fijałkowskiego.

Partnerem wydarzenia jest Fundacja Stefczyka.

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia na: www.galabohaterow.pl