Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Jesteś miłośnikiem gier? Children of Morta może być Twoja dzięki Visa

14:11 02.10.2020 r.

VisaIPVGOGChildrenofMortaSKOKStefczyka1171x489plv1

Visa oraz platforma cyfrowej dystrybucji gier GOG.COM przygotowały promocję dla pełnoletnich użytkowników GOG.COM, którzy są posiadaczami karty Visa. Po spełnieniu warunków promocji można zdobyć jedną z 53 tysięcy kopii gry Children of Morta.

Weź udział w promocji

  • Zarejestruj się do udziału w promocji, podając swój adres e-mail powiązany z kontem GOG. Nie masz jeszcze darmowego konta GOG? Nic nie szkodzi! Wpisz adres, na który chcesz zarejestrować swoje konto.
  • Wydaj minimum 99 zł na GOG.COM, korzystając z karty Visa (w ramach jednej transakcji). Promocja wystartowała 17 września 2020 r. i trwa do wyczerpania dostępnych kodów promocyjnych na grę Children of Morta.
  • Jeśli jeszcze nie masz zapisanej karty Visa do przyszłych zakupów na GOG.COM, zapisz ją podczas finalizowania płatności.
  • Odbierz jedną z 53 tysięcy kopii gry Children of Morta za darmo.

Pierwsze 53 tysiące ważnych zgłoszeń złożonych w okresie trwania promocji zostanie nagrodzonych kodem na grę na PC Children of Morta, który można zrealizować na GOG.COM. Więcej szczegółów na stronie visa.pl oraz w regulaminie promocji Visa Children of Morta na GOG.COM.

Zachęcamy wszystkich posiadaczy karty Visa w Kasie Stefczyka oraz miłośników gier do udziału w promocji!

Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl