Jesteś miłośnikiem gier? Children of Morta może być Twoja dzięki Visa

Visa oraz platforma cyfrowej dystrybucji gier GOG.COM przygotowały promocję dla pełnoletnich użytkowników GOG.COM, którzy są posiadaczami karty Visa. Po spełnieniu warunków promocji można zdobyć jedną z 53 tysięcy kopii gry Children of Morta.

Weź udział w promocji

  • Zarejestruj się do udziału w promocji, podając swój adres e-mail powiązany z kontem GOG. Nie masz jeszcze darmowego konta GOG? Nic nie szkodzi! Wpisz adres, na który chcesz zarejestrować swoje konto.
  • Wydaj minimum 99 zł na GOG.COM, korzystając z karty Visa (w ramach jednej transakcji). Promocja wystartowała 17 września 2020 r. i trwa do wyczerpania dostępnych kodów promocyjnych na grę Children of Morta.
  • Jeśli jeszcze nie masz zapisanej karty Visa do przyszłych zakupów na GOG.COM, zapisz ją podczas finalizowania płatności.
  • Odbierz jedną z 53 tysięcy kopii gry Children of Morta za darmo.

Pierwsze 53 tysiące ważnych zgłoszeń złożonych w okresie trwania promocji zostanie nagrodzonych kodem na grę na PC Children of Morta, który można zrealizować na GOG.COM. Więcej szczegółów na stronie visa.pl oraz w regulaminie promocji Visa Children of Morta na GOG.COM.

Zachęcamy wszystkich posiadaczy karty Visa w Kasie Stefczyka oraz miłośników gier do udziału w promocji!