Graj i wygrywaj

15:28 19.01.2016 r.

W czwartym ogólnopolskim konkursie dla Członków SKOK-ów Gwiazdkowe prezenty za Grosik, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej, laureatami zostało dwoje Członków Kasy Stefczyka. Decyzją komisji konkursowej pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Kazimierz z Wrocławia, natomiast trzecie miejsce zajął Zbyszek Jagódka z Bydgoszczy.

graj-i-wygrywaj0.jpg

Nagrody zostały wręczone w placówkach Kasy Stefczyka przy ul. Rysiej 1/U we Wrocławiu i Gajowej 42 w Bydgoszczy. Zadaniem konkursowym było przedstawienie ciekawego pomysłu na ładny, nietuzinkowy i niedrogi prezent bożonarodzeniowy.

Zapraszamy gorąco do wzięcia udziału w kolejnym konkursie Zimowa Nuda – To Nie dla Mnie!, który polega na przedstawieniu inspirujących sposobów na spędzenie czasu wolnego w zimowe dni. Konkurs skierowany jest do wszystkich Członków Kas i SKEF-u. Warto grać, bo nagrodą główną jest tablet Lenovo o wartości 939 złotych brutto. Konkurs trwa do 19 lutego 2016 r. Szczegóły na stronie www.skef.pl i www.facebook.com/skef.gdynia.