Jak zdobyć pieniądze na remont?

Wakacje już dawno za nami. Teraz możemy się cieszyć wspomnieniami, spoglądając na wakacyjne pamiątki, zdjęcia i filmy. Inaczej jest jednak, gdy spoglądamy do naszego portfela – tu powodów do radości może być znacznie mniej… Szczególnie wówczas, jeśli mamy w planach nowe wydatki,
a spłacamy już wcześniej zaciągnięte pożyczki.

07:30 26.10.2015 r.

 

Lato to czas, kiedy wydajemy więcej pieniędzy niż zwykle. Po powrocie do domu dochodzą wydatki związane z początkiem roku szkolnego – to też drogo kosztuje, często więc ratujemy się pożyczkami. Tymczasem stają przed nami kolejne wyzwania. Jesień jest ostatnim dzwonkiem, by zabrać się za remont mieszkania czy domu: wstawić nowe okna, odmalować ściany czy po prostu wymienić wyposażenie. Co więc robić? Odłożyć remont na „święty nigdy”? A może pożyczyć pieniądze od znajomych? Nic z tych rzeczy! Wystarczy przyjść do Kasy Stefczyka, która posiada w swojej ofercie pożyczkę konsolidacyjną.

Na czym polega Konsolidacja?

Konsolidacja to zamiana kilku dotychczasowych zobowiązań na jedno nowe. To nic innego, jak zaciągnięcie jednej pożyczki celem spłaty dotychczasowych. Jeżeli więc posiadamy już kilka zobowiązań (np. pożyczki gotówkowe na rożne cele, karty kredytowe, debety w rachunkach osobistych lub linie pożyczkowe), zaciągniętych nawet w różnych instytucjach finansowych, to dzięki konsolidacji można je połączyć w jedno zobowiązanie. Wskutek konsolidacji zamiast wielu rat będziemy płacić jedną, a dzięki nowym warunkom kwota miesięcznej raty może być niższa niż suma wszystkich dotychczasowych rat. Należy także pamiętać, że konsolidacja to bardzo elastyczne rozwiązanie, które można dopasować do oczekiwań i możliwości finansowych danej osoby. Spłatę można rozłożyć na dłuższy okres, dodatkowo pomniejszając w ten sposób miesięczną ratę.

Weź dodatkowe pieniądze!

Teraz w Kasie Stefczyka, obok uporządkowania finansów dzięki konsolidacji, można jednocześnie otrzymać dodatkowe pieniądze i przeznaczyć je na przykład na remont mieszkania.

Jakie są zalety Pożyczki Konsolidacyjnej Plus?

1. Dzięki ofercie Kasy można spłacić różne zobowiązania finansowe, zaciągnięte w kilku instytucjach finansowych, np. pożyczki gotówkowe, kredyt samochodowy, karty kredytowe, linie pożyczkowe czy debety w rachunkach osobistych.
2. Łącząc wszystkie dotychczasowe zobowiązania w jedną Pożyczkę Konsolidacyjną Plus w Kasie, uzyskuje się jedną ratę miesięcznie, nierzadko niższą niż suma dotychczas spłacanych rat.
3. Należy pamiętać, że minimalna kwota pożyczki to 5 tys. zł, a maksymalna może wynieść nawet 160 tys. zł.
4. Dzięki pożyczce można otrzymać dodatkową gotówkę z przeznaczeniem na dowolny cel, niezwiązany z posiadanymi już zobowiązaniami, np. na realizację remontu.
5. Biorąc Pożyczkę Konsolidacyjną Plus należy pamiętać, że ponad 50% łącznej kwoty tej pożyczki musi być przeznaczone na spłatę dotychczasowych zobowiązań, przy czym suma konsolidowanych zobowiązań nie może być niższa niż 5000 zł.
6. Okres spłaty można dopasować do swoich możliwości finansowych i może wynieść nawet 10 lat.
7. Na wysokość miesięcznie spłacanych rat ma wpływ także korzystne oprocentowanie pożyczki oraz możliwość uzyskania dodatkowej obniżki za wpływ wynagrodzenia na konto w Kasie.

Oferta jest nieaktualna.