Kasa Stefczyka KONSUMENCKIM LIDEREM JAKOŚCI 2024

Z przyjemnością informujemy, że Kasa Stefczyka zdobyła pierwsze miejsce w badaniu „Polskie instytucje finansowe” i została uhonorowana nagrodą KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2024. To wyróżnienie jest dowodem uznania dla naszego zaangażowania w dostarczanie usług najwyższej jakości oraz dbałości o potrzeby klientów. Kasa Stefczyka od lat cieszy się zaufaniem konsumentów, a uzyskane wyróżnienie potwierdza naszą pozycję lidera na rynku finansowym w Polsce.

Badanie „Polskie instytucje finansowe” miało na celu ocenę poziomu satysfakcji klientów z usług świadczonych przez różne instytucje finansowe. Kasa Stefczyka, zdobywając pierwsze miejsce, udowodniła, że oferowane przez nas produkty i obsługa klienta stoją na najwyższym poziomie. Nagroda KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2024 jest dla nas motywacją do dalszego doskonalenia naszych usług i jeszcze większego wsłuchiwania się w potrzeby naszych klientów.

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie oraz za pozytywne oceny, które przyczyniły się do uzyskania tego prestiżowego wyróżnienia. Jesteśmy dumni, że nasza praca jest doceniana i obiecujemy nieustannie dążyć do doskonałości, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów.


Kasa Stefczyka KONSUMENCKIM LIDEREM JAKOŚCI 2024. Certyfikat. Aktualność.