Kasa Stefczyka wspiera sportowców podczas Baltic Games 2013

Najlepsi zawodnicy sportów ekstremalnych z ponad 20 krajów spotkają się podczas 6. edycji Baltic Games Sports Festival w Gdańsku. Głównym sponsorem wspierającym jedyne tego typu wydarzenie w Polsce jest Kasa Stefczyka.

13:51 13.08.2013 r.

Zapoczątkowany w 2007 roku Baltic Games Sports Festival to jedno z największych wydarzeń poświęconych sportom ekstremalnym w Europie. Co roku do Gdańska zjeżdżają światowej sławy zawodnicy, stając do rywalizacji w wyczynowej jeździe na rowerach i deskorolkach. W tym roku zawody odbędą się w dwóch kategoriach: skate i bmx.

Szósta edycja Baltic Games Extreme Sports Festival potrwa od 16 do 18 sierpnia. Specjalnie na potrzeby imprezy, na gdańskim Placu Zebrań Ludowych przygotowany został skatepark o powierzchni 2000 m kw. W miasteczku festiwalowym na uczestników imprezy czekać będą liczne atrakcje, między innymi tor longboardowy, basen do skimboardu, poduszka pneumatyczna. W ramach festiwalu powstanie również specjalna strefa muzyczna – z koncertem wystąpi zespół Illusion.

Dzięki zaangażowaniu Kasy Stefczyka najlepsi zawodnicy startujący w poszczególnych konkurencjach otrzymają nagrody pieniężne i rzeczowe. Sponsor przygotował również wiele atrakcji dla najmłodszych fanów tego sportu.

Tak było na piątej edycji Baltic Games Extreme Sports Festival:

baltic-games4.jpg

baltic-games3.jpg

baltic-games2.jpg

baltic-games2.jpg

baltic-games1.jpg

baltic-games0.jpg