Kasa Stefczyka w roli pomocnika Świętego Mikołaja

Mimo upływu lat, dzieci wciąż piszą listy do Świętego Mikołaja. Kasa Stefczyka również w tym roku postanowiła pomóc mu w realizacji dziecięcych marzeń i przygotowała aplikację konkursową, gdzie można było wysłać list przedstawiający upragniony prezent. 27 najpiękniejszych i najszczerszych prac, zostało nagrodzonych realizacją marzenia!

15:18 30.12.2013 r.

Konkurs odbył się na profilu Kasy Stefczyka „Miliony Spełnionych Marzeń” na portalu Facebook. Spłynęło ponad 160 pięknych i wzruszających listów do Świętego Mikołaja z całej Polski.
zygzak0.png

ferby.png
Dzieci podzieliły się z nami swoimi marzeniami: jedne były o lalkach, samochodach, maskotkach, podróżach międzyplanetarnych, inne o grach czy klockach. Jednak nie wszyscy uczestnicy konkursu myśleli tylko o sobie – liczne prace dotyczyły prezentów dla rodzeństwa lub bliskich.
nagroda-lalka.png

Na koniec konkursu, jury stanęło przed bardzo trudnym wyborem – z ponad 160 prac należało wybrać tylko 27. Każdy list był niepowtarzalny i naprawdę trudno było wybrać te najlepsze. Po burzliwych obradach komisji w dniu 16.12.2013 wybrane zostały zwycięskie prace. Poniżej zamieszczamy listę autorów najpiękniejszych listów do Świętego Mikołaja:

 1. Anna Grygiel
 2. Agnieszka Górka
 3. Izabela Grzegorz
 4. Krzysztof Bal
 5. Aneta Bal
 6. Joanna Stefaniak- Goś
 7. Agnieszka Duchalska
 8. Anna Stawowa
 9. Rafał Piskorski
 10. Tomasz Korzeń
 11. Marzena Wysocka
 12. Agnieszka Huber
 13. Magdalena Koziatek
 14. Roksana Ciołczyk
 15. Edyta Kukuła
 16. Małgorzata Rakowska –Kerner
 17. Maria Kasperczak
 18. Jadwiga Koziatek
 19. Marek Gajownik
 20. Sylwia Gajownik
 21. Joanna Smolik
 22. Karolina Świder
 23. Izabela Wojtaś
 24. Marta Chomik
 25. Aneta Wawak
 26. Leszek Wawak
 27. Angelika Kadula

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu oraz wszystkim naszym małym uczestnikom - dziękujemy za wkład i zaangażowanie jakie włożyliście w przygotowanie swoich prac.

Życzymy Wam Szczęśliwego Nowego Roku oraz nieustającej wiary w spełnianie marzeń!