Kasa Stefczyka wyróżnia za lata razem

Jesteś Członkiem Kasy Stefczyka od lat? Sprawdź, co możesz zyskać! Dla wieloletnich Członków Kasa przygotowała preferencyjne warunki szeregu usług finansowych.

07:15 14.09.2015 r.

Kasa Stefczyka działa już od ponad 20 lat. Od początku była instytucją, dla której niezwykle ważne były inicjatywy społeczne i charytatywne, a także więź pomiędzy współtworzącymi Kasę Polakami.
zdjecieoryginalnepieniadze.jpg

Najważniejsza jest więź

– Kasa Stefczyka jest instytucją finansową o charakterze spółdzielczym; tutaj nie ma „klientów”, tylko Członkowie, współwłaściciele – mówi Krzysztof Lewandowski, wiceprezes Kasy Stefczyka – Komercyjne banki czy też innego rodzaju instytucje finansowe, nastawione na zysk, koncentrują się zazwyczaj na poszukiwaniu nowych klientów i powiększaniu swojego udziału w rynku. Dla nas najważniejszy jest człowiek, jego potrzeby i zadowolenie z oferty przedstawianej przez Kasę. Cenimy lojalność i nierzadko bardzo emocjonalną więź, łączącą Członków naszej wspólnej instytucji. Dlatego też staramy się premiować wieloletnich Członków Kasy Stefczyka, umożliwiając im korzystanie z oferty na dogodnych, specjalnych warunkach.

Lepsze pożyczki

Na co mogą liczyć Członkowie Kasy Stefczyka, korzystający z jej usług od lat? Przede wszystkim otrzymają obniżkę oprocentowania wybranych pożyczek. To najważniejsza korzyść: sam fakt kilkuletniej przynależności do Kasy daje wymierne efekty w postaci niższego oprocentowania pożyczki, a co za tym idzie – niższych comiesięcznych rat. Członkowie Kasy mogą także nabyć ponadobowiązkowe udziały.

IKS Udziałowiec

Wykupienie ponadobowiązkowych udziałów pozwala m.in. założyć rachunek osobisty IKS Udziałowiec, którego prowadzenie jest bezpłatne (przy posiadaniu ponadobowiązkowych udziałów na kwotę min. 3000 zł). Zapewnia on także – w porównaniu z rachunkiem IKS Classic – dodatkową możliwość skorzystania z pakietu medycznego w ramach assistance (w miesiącu, w którym wpływy na rachunek wyniosą minimum 1500 zł) oraz wypłatę gotówki bez prowizji z bankomatów wszystkich sieci na całym świecie w ramach promocji do końca 2015 r.

O szczegóły oferty, także tej skierowanej do wieloletnich Członków Kasy Stefczyka, warto zapytać w placówce. Trzeba też pamiętać, że decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.