Kasa Stefczyka zdobywcą certyfikatu „Odpowiedzialni w Biznesie”!

08:15 11.04.2019 r.

1171x48900.jpg

Kasa Stefczyka otrzymała certyfikat „Odpowiedzialni w Biznesie” podczas VI Forum ERIF.

Podczas tegorocznej edycji cyklicznego wydarzenia, jakim jest Forum ERIF, poruszono przede wszystkim kwestię trendów rynkowych w zakresie danych gospodarczych i nowych technologii. Omawiano również zagadnienia związane z bezpieczeństwem systemu wymiany informacji na temat klienta, oceny jego zdolności kredytowej i wiarygodności płatniczej.

Podczas uroczystej gali ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. wręczyło statuetki firmom, które uzyskały wyróżnienie „Odpowiedzialni w Biznesie”. Certyfikat ten przyznawany jest podmiotom, które mają na uwadze bezpieczeństwo i wiarygodność w relacjach biznesowych, a jednocześnie wykorzystują efektywnie i systematycznie źródła danych zewnętrznych przy ocenie ryzyka i zarządzania wierzytelnościami. Partnerzy ERIF, którzy otrzymują certyfikat, tym samym uzyskują potwierdzenie, że podchodzą do świadczenia usług odpowiedzialnie i dbają o bezpieczeństwo biznesowe własne oraz swoich klientów i partnerów.

Podczas tegorocznego VI Forum ERIF przyznano 25 certyfikatów. Zdobywcą jednego z nich jest Kasa Stefczyka – za budowanie standardów bezpieczeństwa transakcji finansowych oraz wkład w rozwój systemu wymiany informacji gospodarczej.

Serdecznie dziękujemy za przyznanie certyfikatu. Bezpieczeństwo finansów, które powierzają nam nasi klienci, jest dla nas najważniejsze.