Aktywne konto osobiste z kartą!

Czy w dzisiejszych czasach można żyć bez rachunku rozliczeniowego? Jest to możliwe. Jednak o wiele wygodniej i bezpieczniej jest posiadać rachunek, na który możemy przelewać nasze dochody i za pomocą którego możemy regulować nasze płatności.

12:06 24.02.2014 r.

Co daje nam posiadanie konta osobistego i jakie są jego przewagi nad trzymaniem pieniędzy w przysłowiowej skarpecie? Przede wszystkim konto to wygoda – nie musimy stać w pracy w kolejce do kasy po wypłatę wynagrodzenia, nie musimy czekać na listonosza, który przyniesie nam emeryturę, czy tracić czasu na podróż na pocztę. Z pieniędzy zgromadzonych na koncie możemy także korzystać w wygodny sposób – za pomocą karty płatniczej czy poprzez bankowość elektroniczną, bądź składając dyspozycje w oddziale. W dogodnym dla nas czasie możemy zadysponować kwotą, jaka jest nam aktualnie potrzebna.
para-na-zakupach.jpg

Konto zapewnia także bezpieczeństwo naszym pieniądzom. Gotówkę łatwo utracić, np. w wyniku kradzieży, czy zgubić. Pieniądze przechowywane na koncie osobistym są bezpieczne. Bezpieczne są także instrumenty, za pomocą których korzystamy ze środków zgromadzonych na koncie, czyli karta płatnicza i usługa bankowości elektronicznej. W przypadku nieuprawnionego dostępu obcych osób do karty czy kanałów elektronicznych pieniądze są chronione, i jeśli stosujemy się do zasad bezpieczeństwa obowiązujących przy korzystaniu z tych instrumentów, możemy być spokojni o nasze pieniądze.

W Kasie Stefczyka każdy znajdzie konto, które jest dopasowane do jego potrzeb. Poza obsługą w oddziale, po podpisaniu odpowiednich umów, umożliwia ono dysponowanie środkami za pomocą karty Visa oraz usługi bankowości elektronicznej – serwisu transakcyjnego e-skok. Rachunek ten jest także punktem wyjścia do korzystania ze wszystkich produktów Kasy, np. pożyczek, lokat, konta oszczędnościowego.

Posiadanie aktywnego konta w Kasie, na które wpływa stały dochód i do którego używana jest karta Visa, daje naszym Członkom wiele korzyści – można liczyć na mniej formalności przy ubieganiu się o pożyczkę, mamy także możliwość otrzymania obniżki oprocentowania pożyczki, a posiadacze lokat mogą uzyskać wyższe oprocentowanie zdeponowanych w Kasie środków.

Konta w Kasie Stefczyka

Do najpopularniejszych rachunków w Kasie należą:
  • IKS Classic – wygodne i funkcjonalne konto z darmowym dostępem do Internetu. Dla osób poniżej 25. roku życia konto jest prowadzone całkowicie bezpłatnie.
  • IKS Senior – konto dla osób uzyskujących stałe świadczenie emerytalno- rentowe; obsługiwane w sieci placówek, charakteryzujące się tanimi przelewami.
  • IKS Med – konto posiadające pełną funkcjonalność konta IKS Classic wzbogacone o pakiet opieki medycznej.

Przyjdź do Kasy Stefczyka i dopasuj konto do swoich potrzeb!