Konkurs świąteczny „Małe Wielkie Marzenia”

00:01 12.11.2018 r.

 

stefczyk-male-wielkie-marzenia-2017-aktualnosc-1171x489.jpg

Już po raz siódmy Kasa Stefczyka zaprasza wszystkich małych marzycieli w wieku od 6 do 12 lat, do wzięcia udziału w świątecznym konkursie!

Uczestnicy konkursu Małe Wielkie Marzenia mają za zadanie wykonać pracę plastyczną, która będzie listem do Świętego Mikołaja.

Małym Twórcom zostawiamy  pole do popisu w ich kreatywności: technika wykonania prac jest dowolna. List do Świętego Mikołaja może być narysowany, namalowany, wyklejany. Dozwolone jest również łączenie technik plastycznych. Dopuszczalne jest użycie różnych narzędzi (np. kredki, pisaki, farby, flamastry, ołówki) oraz tworzyw (np. papier, karton, materiał). Liczymy na oryginalne pomysły!

Aby wziąć udział w konkursie, należy przyjść do placówki Kasy Stefczyka i pobrać specjalny formularz konkursowy. Następnie uzupełnić go, podpisać
i przynieść do placówki wraz z dołączoną pracą. Uwaga! Praca plastyczna bez wypełnionego i podpisanego formularza nie będzie oceniana.

Prace konkursowe w Placówkach można składać od 12.11.2018 r. do 30.11.2018 r. do godziny 15:00, rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 06.12.2018 r. 

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

  • dla dzieci w wieku do 6 lat,
  • dla dzieci w wieku 7–12 lat.

Jury weźmie pod uwagę czytelność, estetykę wykonania, oryginalność, kompozycję pracy oraz kreatywność jej autora. 

Autorzy najpiękniejszych prac otrzymają dyplomy, nagrody oraz wyróżnienia. Tradycją konkursu jest wręczanie zwycięzcom nagród, o których opowiadali w swoich listach do Mikołaja.

Serdecznie prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.