W końcu nastał czas spełniania Małych Wielkich Marzeń!

08:00 11.10.2019 r.

 

13008-stefczyk-malewielkiemarzenia2019-banery-aktualnosci-1171x489-px-dn01.jpg

Serdecznie zapraszamy wszystkich małych marzycieli w wieku od 6 do 12 lat, do wzięcia udziału w świątecznym konkursie Małe Wielkie Marzenia!

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać pracę plastyczną, która będzie listem do Świętego Mikołaja. Małym Twórcom zostawiamy  pole do popisu w ich kreatywności: technika wykonania prac jest dowolna. List do Świętego Mikołaja może być narysowany, namalowany, wyklejany. Dozwolone jest również łączenie technik plastycznych. Dopuszczalne jest użycie różnych narzędzi (np. kredki, pisaki, farby, flamastry, ołówki) oraz tworzyw (np. papier, karton, materiał). Liczymy na oryginalne pomysły!

Aby wziąć udział w konkursie, należy przyjść do placówki Kasy Stefczyka i pobrać specjalny formularz konkursowy. Następnie uzupełnić go, podpisać i przynieść do placówki wraz z dołączoną pracą.*

Konkurs trwa od 12 listopada do 29 listopada 2019 r. (do godziny 15.00).

 

*Uwaga! Praca plastyczna bez wypełnionego i podpisanego formularza nie będzie oceniana. Więcej informacji na stronie konkursu. Regulamin konkursu, wraz z formularzem zgłoszeniowym.