Szukajcie placówek Kasy Stefczyka na mapach Google’a!

Czy wiecie, że już teraz możecie znaleźć każdą placówkę Kasy Stefczyka w Google Maps? Dzięki geolokalizacji Google’a szybciej znajdziecie placówkę położoną najbliżej domu, pracy czy miejsca aktualnego pobytu.

12:10 17.02.2014 r.

Informacje na mapach to nie tylko adres placówki, ale również dane kontaktowe! W ten sposób każdy użytkownik bezpośrednio na mapach Google’a znajdzie aktualny numer kontaktowy do Kasy czy adres e-mail.

Dzięki łatwej w obsłudze w wyszukiwarce można szybko i sprawnie odszukać interesującą nas placówkę, dowiedzieć się, jakie są godziny jej otwarcia, a nawet wyznaczyć najkrótszą drogę dojazdu bądź pieszą trasę. Zdecydowanym plusem korzystania z Google Maps jest przyspieszenie i usprawnienie procesu komunikacyjnego między placówkami a zainteresowanymi kontaktem obecnymi, jak i potencjalnymi Członkami Kasy Stefczyka. Usługa ta zapewnia szybką informację zwrotną odnośnie najważniejszych kwestii dotyczących Kasy, a co więcej – oferuje możliwość oceny placówki. Z funkcji Google Miejsca w Mapach Google można korzystać na każdym urządzeniu z dostępem do internetu, a osoby posiadające konto Google mogą wystawiać opinie i oceny placówkom – do czego serdecznie zachęcamy!

Placówek Kasy Stefczyka w Google Maps szukajcie pod adresem https://www.google.pl/maps/preview lub bezpośrednio po zeskanowaniu QRkodu za pomocą np. smartfonu czy tabletu.
google-maps-qrkod-do-art-do-czasu-stefczyka0.png

QRkod przekieruje na właściwą stronę www.