Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Mieszanka nowoczesności i tradycji

Podczas Dni Jakubowych w Olsztynie działo się naprawdę wiele, bo ta impreza jest mieszanką nowoczesności i tradycji. To zarówno jarmark kupiecki utrzymany w historycznej stylistyce, jak i ciekawe wydarzenia kulturalne.

16:55 10.08.2015 r.

W cyrkowym miasteczku można było podziwiać iluzjonistów, szczudlarzy, żonglerów, kuglarzy i klaunów, a także nauczyć się kilku ciekawych sztuczek na warsztatach. Fakir zaklinał węża i połykał ogień. Nad tłumem unosiły się olbrzymie bańki mydlane. Zachwycał wernisaż żywych rzeźb i ogniste show.
5
Można było posłuchać legend warmińskich oraz namalować je podczas warsztatów plastycznych. W olsztyńskim amfiteatrze wystąpiły gwiazdy muzyki popularnej, zaś do bazyliki konkatedralnej św. Jakuba można było wybrać się na XXXVII Olsztyńskie Koncerty Organowe im. Feliksa Nowowiejskiego.
6
Słowem – była to znakomita kompilacja rozrywki oraz promocji historii miasta i regionu.
7
Przy tej okazji pracownicy olsztyńskich placówek mieszczących się przy ulicach Dąbrowszczaków i Pieniężnego promowali odpowiedzialne zarządzanie domowym budżetem i służyli poradą finansową wszystkim chętnym. Stoisko Kasy Stefczyka było wręcz oblegane.
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl