Miliony spełnionych marzeń

Jak ważne w życiu człowieka są marzenia? Jak dużo z tych marzeń udało się już spełnić Kasie Stefczyka i jak wiele jeszcze przed nami? Odpowiedzi na te pytania można będzie znaleźć na nowym profilu. A marzenia są różne, od tych prozaicznych, takich jak nowy telewizor, motor czy wakacje w egzotycznych krajach, po te, które pozwalają realizować nasze pasje, jak stypendia, nowy sprzęt sportowy czy aparat fotograficzny.

14:59 18.06.2013 r.

Profil „Miliony spełnionych marzeń” powstał na 20-lecie istnienia Kasy Stefczyka. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka powstała w 1993 roku. Początkowo kierowała swoje usługi głównie do pracowników przedsiębiorstw morskich wybrzeża gdańskiego. Kto by pomyślał, że dokładnie 20 lat później Kasa Stefczyka będzie obsługiwać prawie czterysta placówek w całej Polsce!

Kasa Stefczyka od lat konsekwentnie wspiera różne inicjatywy. Są to między innymi: ratowanie dzieł polskiej sztuki sakralnej, rekonstrukcja i odnawianie najważniejszych dla dziedzictwa kulturowego Polaków zabytków. Kasa angażuje się również w pomoc charytatywną w Polsce i za granicą, np. w 2008 r. przekazała środki na zorganizowanie przez Kancelarię Prezydenta RP i Caritas Polska konwoju z pomocą humanitarną dla mieszkańców strefy buforowej w ogarniętej wojną Gruzji.

miliony.jpg

Na nowym profilu znajdziecie informacje na temat rozległej działalności charytatywnej Kas. Dowiecie się też, że Kasa angażuje się w pielęgnowanie polskiej tradycji, kultury i historii poprzez dofinansowanie wydawnictw patriotycznych oraz książek i albumów historycznych. Na wsparcie mogą liczyć również sportowcy. Kasa wspiera kluby sportowe, młodych pływaków, piłkarzy czy też bejsbolistów, a w 2012 r. sponsorowała „Baltic Games”, największy w Polsce festiwal sportów ekstremalnych – ufundowała nagrody przyznawane dla  najlepszych zawodników reprezentujących Polskę w poszczególnych kategoriach.

Główną misją Kasy Stefczyka jest kontynuowanie działań swojego patrona i założyciela spółdzielczych kas – Franciszka Stefczyka. Dlatego z okazji 20-lecia na naszym profilu będziemy organizować dla Was wiele konkursów, w których będziecie mogli wygrać niesamowite nagrody. Poprzez aktywność na naszym jubileuszowym profilu będziecie mogli spełniać swoje marzenia i angażować się w akcje organizowane przez Kasę Stefczyka.

Na profilu „Miliony spełnionych marzeń” każdy będzie mógł podzielić się swoimi marzeniami, nieważne czy te marzenia są, materialne czy nie. U nas każde marzenie jest tak samo ważne. Będziemy starali się robić wszystko, co w naszej mocy, aby zmotywować Was do ich spełniania oraz pokazać Wam, jak je zrealizować.

Koniecznie dołączcie do naszego profilu: www.facebook.com/MilionySpelnionychMarzen