Mistrzostwa Świata Kobiet FIFA

12:22 26.06.2019 r.

skokstefczykawersja2bezcta1171x489jpgv10.jpg

Od 2007 roku, czyli już od ponad 10 lat, Visa jest międzynarodowym partnerem FIFA. Od dnia rozpoczęcia współpracy Visa silnie wspiera tę organizację w charakterze sponsora i teraz mamy przyjemność poinformować, że długo wyczekiwane przez nas rozgrywki Mistrzostw Świata Kobiet FIFA właśnie się odbywają.

W związku z trwającymi we Francji rozgrywkami, od 7 lipca 2019 r., Visa będzie prowadzić szeroko zasięgową kampanię telewizyjną i internetową, której ważną bohaterką będzie Ewa Pajor – zawodniczka grająca w reprezentacji narodowej oraz w jednym z najsilniejszych klubów piłkarskich w Europie, która w tym roku, wraz z innymi utalentowanymi piłkarkami, dołączyła do Team Visa.

Turniej i towarzysząca mu kampania to nie tylko okazja do popularyzowania dynamicznie rozwijającej się dyscypliny, jaką jest kobieca piłka nożna, ale też platforma, dzięki której wyrażamy poparcie dla wszystkich kobiet, które mają odwagę walczyć ze stereotypami i przeciwnościami, by realizować swoje cele.

Kasa Stefczyka zawsze z dumą kibicuje polskiej reprezentacji i cieszy się, że sport kobiecy dociera do coraz szerszej publiczności. Zachęcamy również do korzystania z kart VISA dostępnych w naszej ofercie. Czeka na Ciebie mnóstwo promocji. Więcej dowiecie się w zakładce: Oferty Specjalne.