Na kłopoty linia pożyczkowa

Prawdopodobnie każdy z nas znalazł się kiedyś w sytuacji, gdy pilnie potrzebował gotówki, a jak na złość nasze konto świeciło pustkami. Skąd wziąć pieniądze na nieprzewidziane wydatki? Odpowiedź jest prosta – linia pożyczkowa.

14:44 02.04.2013 r.

 

Posiadacze konta w Kasie Stefczyka, których stały dochód (np. emerytura) wpływa na to konto, mają możliwość dostępu do dodatkowych środków pieniężnych w ramach linii pożyczkowej. Jest to bardzo wygodna forma kredytowania. Łatwość w dostępie do pieniędzy nie jest jedyną zaletą linii pożyczkowej. Warto zwrócić uwagę, że otrzymanymi środkami możemy swobodnie dysponować, co w praktyce oznacza, że mamy możliwość wykorzystania ich w razie potrzeby, jak również spożytkowania na dowolny cel. Dzięki posiadanej karcie Visa pieniądze możemy wypłacać w placówkach Kasy Stefczyka i w bankomatach, jak również dokonywać płatności w punktach usługowo-handlowych. Dodatkowo mamy dostęp do pieniędzy poprzez internet, jeżeli mamy konto z dostępem przez internetowy system transakcyjny.

Życie codzienne wymaga od nas zapamiętania wielu dat – płatności za czynsz, media czy rat kredytu. Linię pożyczkową spłaca się łatwo, nie trzeba robić specjalnego przelewu na odrębny rachunek, wystarczy regularnie zasilać swój rachunek, a spłata linii nastąpi automatycznie, z wpłaconych środków. Wysokość przyznanego limitu pożyczkowego ustalana jest indywidualnie.

Warto zauważyć, że linia pożyczkowa jest wygodnym, prostym i stosunkowo tanim sposobem na załatanie dziury w budżecie domowym i sfinansowanie nieoczekiwanych wydatków. Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami na temat linii pożyczkowej, które znajdą Państwo w 11 odcinku poradnika z serii „50+”, który można obejrzeć na stronie www.stefczyk.tv.

skokporadnik11020980.jpg


Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia placówek Kasy Stefczyka, gdzie pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania.