Nowa funkcjonalność w bankowości elektronicznej Kasy Stefczyka

Bankowość elektroniczna Kasy Stefczyka stale się rozwija. Aby sprostać regulacjom prawnym, a także wymaganiom naszych Klientów, wprowadzamy nowe usługi w bankowości elektronicznej. Jedną z nich jest usługa powiadomień o opłatach za płatności transgraniczne, czyli za przeliczenie waluty.

Jeśli dokonują Państwo transakcji płatniczych na terytorium Europejskiego Obszaru Gospodarczego (w tym na terenie Unii Europejskiej), mogą Państwo włączyć usługę powiadomień o marży. W tym celu należy zalogować się do bankowości elektronicznej Kasy Stefczyka i wybrać zakładkę „Karty”, przejść do pola „ Powiadomienia o marży” i włączyć usługę. Następnie wybrać sposób otrzymywania powiadomień (SMS lub e-mail) oraz wpisać przesłane hasło SMS . Aby dyspozycja została potwierdzona, należy wybrać opcję „Akceptuj”.

W każdej chwili Klienci mogą dokonać zmiany parametrów: zarówno włączenia, jak i wyłączenia powiadomień. W ramach nowej funkcjonalności możliwe jest przeglądanie zestawień operacji transgranicznych z danego miesiąca, dzięki czemu Klienci mają kontrolę nad swoimi transakcjami w innych walutach.

 

Informujemy również, że na stronie Visa znajdą Państwo kalkulator – przelicznik walut:

https://www.visa.pl/wsparcie-visa/konsument/travel-support/exchange-rate-calculator.html