Zrealizuj noworoczne postanowienia z Kasami Stefczyka

Początek roku to czas wcielania w życie podjętych postanowień. Co zrobić, gdy brakuje nam pieniędzy na realizację noworocznych deklaracji? Przyjdź do Kas Stefczyka i przekonaj się, że na Kasy możesz liczyć!

05:00 03.01.2014 r.

Gdy nadchodzi nowy rok, życzymy sobie, by był on lepszy od poprzedniego. By tak się stało, postanawiamy coś zmienić w swoim życiu. Często obiecujemy sobie, że będziemy prowadzić zdrowy tryb życia, zaczniemy uprawiać sport, wyjedziemy na wymarzone wakacje, zmienimy niemodne i wysłużone meble czy kupimy nowy samochód. Jednak nie zawsze nasza determinacja i silna wola wystarczą do realizacji postawionych sobie celów. Zdarza się, że wymarzona dyscyplina sportu wymaga zakupu profesjonalnego sprzętu, brakuje nam pieniędzy, by kupić wymarzone meble, albo nie mamy pełnej kwoty w momencie, gdy trafia się okazja zakupu idealnego dla nas samochodu. Co zrobić, by nie rezygnować z planów? Kasy Stefczyka mają kilka rozwiązań, dzięki którym noworoczne postanowienia się spełnią.
wspolny-skok.jpg

Pożyczka na każde marzenie!

Dzięki pożyczce gotówkowej w Kasach Stefczyka można zrealizować każde marzenie, gdyż środki można przeznaczyć na dowolny cel. Pożyczyć można zarówno 1000 zł, jak i 100 000 zł, a nawet więcej na duże wydatki. Rata pożyczki będzie niska dzięki okresowi spłaty, który może wynieść nawet 10 lat, oraz atrakcyjnemu oprocentowaniu. To, co wyróżnia Kasy Stefczyka na rynku finansowym, to bogaty system obniżek oprocentowania, dzięki któremu każdy Członek Kasy ma możliwość otrzymania pożyczki na jeszcze lepszych warunkach. Co zrobić, by obniżyć oprocentowanie? Premiowany jest przede wszystkim wpływ wynagrodzenia lub emerytury, renty na rachunek prowadzony w Kasie. Doceniany jest również staż członkowski – im dłużej jest się w Kasie tym wyższą obniżkę się utrzymuje. Na tańszą pożyczkę mogą również liczyć osoby posiadające dobrą historię kredytową. Możliwe są również do uzyskania inne obniżki, których szczegóły są dostępne w Kasach.

Nowe zakupy mimo posiadanych już pożyczek

Czy możemy zrealizować nowe plany, gdy posiadamy już jakieś zobowiązanie? Oczywiście, że tak. Jeżeli mamy już pożyczkę lub inne zobowiązania finansowe, możemy je skonsolidować w Kasach Stefczyka i dodatkowo, jeżeli pozwoli nam na to nasza zdolność kredytowa, uzyskać dodatkowe środki na realizację dowolnych celów.

Konsolidacja to forma kredytowania, która pozwala na spłatę dotychczasowych zobowiązań finansowych: pożyczek gotówkowych, pożyczek ratalnych, kredytów samochodowych, kart kredytowych, linii pożyczkowych czy debetów w rachunku osobistym. Gdy mamy kilka kredytów, płacimy co miesiąc kilka rat w różnych terminach i w różnych instytucjach. Dzięki konsolidacji zamiast kilku rat będziemy płacić tylko jedną, a to oznacza oszczędność czasu. Konsolidacja to również możliwość uzyskania niższej miesięcznej raty niż suma dotychczas spłacanych należności kredytowych. Dzięki opcji wydłużenia okresu kredytowania oraz możliwości uzyskania niższego oprocentowania możemy sporo oszczędzić. Istnieje też możliwość ustalenia dogodnego dla nas terminu spłaty rat. Można wybrać dzień, w którym będziemy chcieli regulować ratę – np. dzień po otrzymaniu wynagrodzenia.

Konsolidacja w Kasach Stefczyka oprócz samego połączenia kredytów czy pożyczek pozwala uzyskać dodatkową gotówkę na dowolny cel. Należność wynikająca ze spłaty dodatkowo pozyskanych środków jest wliczana w ratę kredytu konsolidacyjnego. Warto już dziś zapoznać się z możliwościami, jakie daje konsolidacja i sprawić, by ten rok był „bogatszy” od poprzedniego.

Dodatkowe pieniądze zawsze pod ręką

A co, gdy nie wiemy, ile pieniędzy będzie nam potrzebnych na zrealizowanie naszego postanowienia? Co, gdy zaczniemy regularnie ćwiczyć i po jakimś czasie konieczny będzie zakup nowej odzieży, lepszego sprzętu? Na nieprzewidziane wydatki idealnym rozwiązaniem jest linia pożyczkowa w rachunku. Linia pożyczkowa w Kasach Stefczyka to dodatkowe środki, z których możemy skorzystać, gdy na naszym koncie zabraknie pieniędzy. Linia działa tak, że najpierw korzystamy z posiadanych na koncie środków, a gdy te się skończą, udostępniana nam jest określona kwota do wykorzystania. Zaletą linii jest to, że jest ona odnawialna i każdy wpływ na rachunek automatycznie powoduje jej spłatę. Istotne jest również to, że z linii możemy korzystać, ale nie musimy, a odsetki płacimy tylko od rzeczywiście wykorzystanej kwoty. Linia to przydatny produkt finansowy w przypadku, gdy trafi nam się wyjątkowa okazja zakupowa, a nie mamy na dany dzień wymaganej kwoty.