Od lat towarzyszymy Pawłowi Tarnowskiemu w drodze po sukces

Paweł Tarnowski. Aktualność. Kasa Stefczyka.

Paweł Tarnowski to młody, utalentowany żeglarz, windsurfer i kitesurfer, którego wspieramy już od 15 lat. Sportowca będzie można zobaczyć w naszej najnowszej kampanii.

Kasa Stefczyka docenia takie wartości jak wytrwałość, pracowitość i dążenie do realizacji celów. Paweł Tarnowski to żeglarz, windsurfer i kitesurfer, który niewątpliwie posiada wszystkie te cechy. Od wielu lat wspieramy rozwój jego sportowego talentu.

Tarnowski od 2013 r. należy do polskiej reprezentacji seniorów w żeglarstwie. Paweł ma na swoim koncie liczne sukcesy. Złote medale zdobył m.in. podczas Mistrzostw Europy w żeglarstwie w klasie RS:X w Mondello na Sycylii w 2015 r. oraz w 2017 r. w zawodach Pucharu Świata w Japonii w tej samej klasie. Z kolei w 2019 r. Paweł zajął 1 miejsce na Mistrzostwach Polski w Gdyni.

Sportowiec jest często wyróżniany za swoje osiągnięcia. Między innymi podczas Sopockiej Gali Sportu otrzymał tytuł Młodzieżowego Sportowca za dokonania w roku 2010 i 2011 oraz za rok 2013. W 2013 r. został także „Młodzieżowym Sportowcem Roku” na Pomorskiej Gali Żeglarstwa. Natomiast za 2016 r. uzyskał tytuł najlepszego sportowca Sopotu.

Cieszymy się, że mamy okazję obserwować, jak rozwija się talent Pawła Tarnowskiego. Nasza współpraca ze sportowcem również nabiera rozpędu – już niedługo zobaczycie go w naszej najnowszej kampanii.


Paweł Tarnowski. Aktualność. Kasa Stefczyka.