Odkryj drugą stronę karty Visa i płać nią w Internecie!

Płać w Internecie równie łatwo i bezpiecznie, jak w tradycyjnym sklepie. Możesz to robić kartą Visa wydawaną do konta w Kasie Stefczyka!

17:24 26.08.2015 r.

Wiemy, że niektóre rzeczy np. ubrania, książki czy bilety lotnicze wolisz kupować w Internecie. Karta Visa jest z Tobą zawsze i wszędzie; czemu więc nie użyć jej także podczas zakupów w sklepach internetowych?

Aby dokonać transakcji internetowej należy postępować zgodnie z instrukcjami na stronie sklepu. Niezbędne będą dane karty oraz, dla zapewnienia bezpieczeństwa transakcji, weryfikowany będzie trzycyfrowy kod CVV2 umieszczony na rewersie karty płatniczej przy pasku podpisu użytkownika.
promocja-visa-apella-kasastefczyka0.jpg

Płatność kartą w Internecie to wygoda. Kartą możesz zapłacić z dowolnego miejsca – również podczas podróży pociągiem czy wieczorem, siedząc wygodnie na swojej kanapie. Możesz zapłacić o dowolnej porze dnia i nocy, również w dni wolne od pracy, dzięki czemu zamówiony towar dotrze do Ciebie szybciej.

Ponadto, gdyby towar lub usługa opłacone kartą nie zostały dostarczone lub były niezgodne z Twoim zamówieniem, dzięki procedurze chargeback, będziesz miał możliwość odzyskania swoich pieniędzy, dochodząc swoich roszczeń od sprzedawcy za pośrednictwem wydawcy karty.

Kartą Visa możesz płacić w krajowych i zagranicznych sklepach internetowych. Nie musisz wyjeżdżać, by kupić to, czego potrzebujesz – wszystko jest dostępne „na jeden klik”.

Kartą możesz płacić również – i to łatwiej niż np. przelewem czy e-przelewem tzw. pay-by linkiem – gdy korzystasz z aplikacji mobilnych większości sprzedawców i usługodawców.

Sprawdź możliwości Twojej karty Visa: już dziś zobacz, jak wygodnie można nią płacić w Internecie!