Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Złota jesień życia

Kasa Stefczyka przygotowała specjalną ofertę dla osób po 60. roku życia, dzięki której seniorzy mają dostęp do przygotowanych specjalnie dla nich produktów finansowych.

10:44 20.03.2013 r.

Jesień życia nie musi kojarzyć się z szarością i nudą. Seniorzy coraz częściej korzystają z uroków życia. Nie zawsze jesień życia upływa tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Często zdarza się tak, że dochód z emerytury czy renty nie daje możliwości pokrycia większych wydatków, takich jak remont mieszkania czy leczenie.

W wielu instytucjach finansowych wiek jest ograniczeniem, ze względu na które starsze osoby nie mają możliwości otrzymania pożyczki. W Kasie Stefczyka mamy specjalną ofertę pożyczkową dla osób po 60. roku życia, które otrzymują na stałe świadczenie emerytalno-rentowe lub świadczenie przedemerytalne. Pożyczka ta pozwoli na realizację niezbędnych potrzeb, ale także na realizację dotychczas odkładanych planów. Głównym jej atutem jest niska prowizja i atrakcyjne oprocentowanie oraz dowolna kwota pożyczki, dopasowana jednak do możliwości spłaty i wysokości dochodów. Na uwagę zasługuje fakt, że oferowana pożyczka charakteryzuje się długim okresem spłaty, nawet do 10 lat, dzięki czemu comiesięcznej raty nie odczujemy znacznie w naszym budżecie. W ramach oferty członek Kasy korzysta z ubezpieczenia na wypadek nieprzewidzianych sytuacji, które daje poczucie bezpieczeństwa spłacającemu oraz jego najbliższym. Jeśli chodzi o procedurę przyznania pożyczki, to jest ona niezwykle uproszczona, co pozwala na uzyskanie decyzji i wypłatę środków w ciągu jednego dnia.

Oprócz specjalnej oferty pożyczkowej dla seniorów przygotowano również dedykowany rachunek osobisty – IKS Senior. Jeśli posiadamy to konto, możemy opłacać rachunki za gaz, prąd itp. w placówce Kasy już od 0,99 zł. Konto Senior to również kompleksowa bezpłatna obsługa i fachowe doradztwo w placówce.

Spora część emerytów nie posiada konta w żadnej instytucji finansowej. Ci, którzy zdecydowali się na założenie konta w Kasie Stefczyka, szybko docenili korzyści płynące z tej decyzji. IKS Senior to przede wszystkim wygoda. Dzięki niemu mamy dostęp do swoich środków w prawie 400 placówkach na terenie całego kraju oraz w sieci bezpłatnych bankomatów (SKOK24, eCard, GlobalCash) w całej Polsce.

Zapraszamy seniorów do odwiedzenia placówek Kasy Stefczyka i skorzystania z oferty.
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl