Złota jesień życia

Kasa Stefczyka przygotowała specjalną ofertę dla osób po 60. roku życia, dzięki której seniorzy mają dostęp do przygotowanych specjalnie dla nich produktów finansowych.

10:44 20.03.2013 r.

Jesień życia nie musi kojarzyć się z szarością i nudą. Seniorzy coraz częściej korzystają z uroków życia. Nie zawsze jesień życia upływa tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Często zdarza się tak, że dochód z emerytury czy renty nie daje możliwości pokrycia większych wydatków, takich jak remont mieszkania czy leczenie.

W wielu instytucjach finansowych wiek jest ograniczeniem, ze względu na które starsze osoby nie mają możliwości otrzymania pożyczki. W Kasie Stefczyka mamy specjalną ofertę pożyczkową dla osób po 60. roku życia, które otrzymują na stałe świadczenie emerytalno-rentowe lub świadczenie przedemerytalne. Pożyczka ta pozwoli na realizację niezbędnych potrzeb, ale także na realizację dotychczas odkładanych planów. Głównym jej atutem jest niska prowizja i atrakcyjne oprocentowanie oraz dowolna kwota pożyczki, dopasowana jednak do możliwości spłaty i wysokości dochodów. Na uwagę zasługuje fakt, że oferowana pożyczka charakteryzuje się długim okresem spłaty, nawet do 10 lat, dzięki czemu comiesięcznej raty nie odczujemy znacznie w naszym budżecie. W ramach oferty członek Kasy korzysta z ubezpieczenia na wypadek nieprzewidzianych sytuacji, które daje poczucie bezpieczeństwa spłacającemu oraz jego najbliższym. Jeśli chodzi o procedurę przyznania pożyczki, to jest ona niezwykle uproszczona, co pozwala na uzyskanie decyzji i wypłatę środków w ciągu jednego dnia.

Oprócz specjalnej oferty pożyczkowej dla seniorów przygotowano również dedykowany rachunek osobisty – IKS Senior. Jeśli posiadamy to konto, możemy opłacać rachunki za gaz, prąd itp. w placówce Kasy już od 0,99 zł. Konto Senior to również kompleksowa bezpłatna obsługa i fachowe doradztwo w placówce.

Spora część emerytów nie posiada konta w żadnej instytucji finansowej. Ci, którzy zdecydowali się na założenie konta w Kasie Stefczyka, szybko docenili korzyści płynące z tej decyzji. IKS Senior to przede wszystkim wygoda. Dzięki niemu mamy dostęp do swoich środków w prawie 400 placówkach na terenie całego kraju oraz w sieci bezpłatnych bankomatów (SKOK24, eCard, GlobalCash) w całej Polsce.

Zapraszamy seniorów do odwiedzenia placówek Kasy Stefczyka i skorzystania z oferty.