Oszczędzaj bez wysiłku dzięki Skarbonce!


Załóż Skarbonkę
Rachunek Skarbonka. LP Kasa Stefczyka

Marzysz o realizacji swoich celów finansowych, ale często trudno jest Ci znaleźć sposób na regularne oszczędzanie? Skarbonka to rozwiązanie dla osób, takich jak Ty! Dzięki niej nawet najmniejsze kwoty mogą przekształcić się w rosnące oszczędności, zbliżając Cię krok po kroku do spełnienia Twoich marzeń.

Jak działa Skarbonka?

To proste! Za każdym razem, gdy wykonujesz płatność, np. dokonujesz zakupów, wykonujesz przelew lub wypłacasz gotówkę z bankomatu, reszta z płatności automatycznie odkładana jest na dedykowanym rachunku oszczędnościowym.

Darmowe i wygodne oszczędzanie

Założenie i prowadzenie Skarbonki jest całkowicie darmowe. Co więcej, masz pełną kontrolę nad tym, jak będą naliczać się oszczędności. Możesz wybrać spośród różnych metod obliczania kwoty oszczędności, dostosowując je do swoich potrzeb i preferencji.

Oszczędzaj dla siebie lub bliskich

Skarbonka daje Ci możliwość oszczędzania zarówno dla siebie, jak i dla bliskich. Jeśli marzysz o wymarzonych wakacjach lub innym celu, załóż rachunek oszczędnościowy Moja Skarbonka i pozwól, aby reszta z Twoich płatności gromadziła się dla Ciebie. A jeśli chcesz zadbać o przyszłość swoich bliskich, możesz wskazać jedną, dwie lub trzy osoby, które otrzymają resztę z Twoich płatności.

Aż 7,5% zysku

To nie wszystko! Oszczędzając na Mojej Skarbonce, zyskujesz aż 7,5% w skali roku! Stałe oprocentowanie promocyjne Rachunku Oszczędnościowego Moja Skarbonka obowiązuje do kwoty 10 000 zł przez pierwsze 6 miesięcy od założenia rachunku. Dla kwoty powyżej 10 000 zł lub po upływie 6 miesięcy obowiązuje oprocentowanie zmienne w wysokości 2,94% w skali roku.

Bezpieczeństwo to podstawa

Nie martw się o bezpieczeństwo swoich środków. Twoje pieniądze są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, a to oznacza, że są całkowicie bezpieczne do równowartości w złotych 100 000 euro.


Nie musisz już myśleć o oszczędzaniu – Skarbonka robi to za Ciebie!